• Головна
  • В Києві великою командою «УДАРу Віталія Кличка» було висунуто Олександра Ломако єдиним опозиційним кандидатом!
ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ
12:36, 8 лютого 2022 р.

В Києві великою командою «УДАРу Віталія Кличка» було висунуто Олександра Ломако єдиним опозиційним кандидатом!

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ
В Києві великою командою «УДАРу Віталія Кличка» було висунуто Олександра Ломако єдиним опозиційним кандидатом!

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ. Його кандидатуру було одноголосно підтримано делегатами під час з’їзду партії, що відбувся в Києві 4 лютого.

«Гасло «Зробимо Україну сильною» – це не просто слова, я бачу в них сенс того, що люди повинні мати можливість надійно спиратися на владу, а влада має приймати адекватні рішення. Створювати умови для розвитку підприємництва, забезпечити громадянам безпеку, справедливість, соціальні гарантії. Вибори по 206-му округу – це не лише вибори представника Чернігівщини в парламенті та оцінка людьми роботи центральної влади. Це і можливість для нашої партії. Показати всій країні, що ми здатні об’єднуватися та показувати результат, здатні перемагати», – сказав секретар Чернігівської міськради, голова Чернігівської обласної організації партії «УДАР» Олександр Ломако під час свого виступу на з’їзді.

В Києві великою командою «УДАРу Віталія Кличка» було висунуто Олександра Ломако єдиним опозиційним кандидатом!, фото-1

Олександр Ломако наголосив також на тому, що команда готова до можливих зловживань.

«Наші опоненти готові переступити моральні принципи та вдатися до брудних методів в боротьбі за статус народних депутатів. Ми готові до такого розвитку подій. Головною відповіддю на брудні технології я бачу спілкування з людьми та донесення до них правдивої позиції про нашу команду та план дій», – підсумував Олександр Ломако.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова, представляючи делегатам з’їзду Олександра Ломако, відрекомендував його я чесну, порядну і відповідальну людину. І підкреслив, що безпрецедентний тиск на міську владу не змусить його відмовитись від підтримки Олександра Ломако.

В Києві великою командою «УДАРу Віталія Кличка» було висунуто Олександра Ломако єдиним опозиційним кандидатом!, фото-2

«Офіс Президента шантажем намагається змусити мене, обраного жителями Чернігова мера, йти на договорняки. Слуги хочуть, щоб їх «смотрящий» забирав останнє з Чернігівщини. А ми хочемо, щоб представник Чернігівщини захищав інтереси громади в Раді. Я вже казав і повторю зараз: я не стану «слугою» Офісу президента, бо служу своїм виборцям і своєму рідному Чернігову. І саме тому підтримую кандидатуру Олександра Ломака, який робитиме так само», – сказав мер Чернігова.

Лідер УДАРу Віталій Кличко закликав всіх об’єднатися і продемонструвати командну гру, згуртованість та підтримку кандидата від партії по 206-му округу.

«Наші опоненти мають розуміти, що за кандидатом від партії «УДАР» на Чернігівщині стоїть вся наша команда. Наш кандидат – голова Чернігівської обласної організації партії «УДАР», секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако. Він гідно представляє інтереси громади на Чернігівщині і, впевнений, буде гідно представляти інтереси Чернігівщини у Верховній Раді», – зазначив Віталій Кличко.

В Києві великою командою «УДАРу Віталія Кличка» було висунуто Олександра Ломако єдиним опозиційним кандидатом!, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...