• Головна
  • У Чернігові 2 дитсадки та 4 школи серйозно постраждали від коронавірусу. Хто пішов на дистанційку
09:12, 8 лютого 2022 р.

У Чернігові 2 дитсадки та 4 школи серйозно постраждали від коронавірусу. Хто пішов на дистанційку

У Чернігові 2 дитсадки та 4 школи серйозно постраждали від коронавірусу. Хто пішов на дистанційку

Повернення з дистанційної форми навчання до змішаної, коли рішення ухвалюють у кожній школі окремо, виходячи з темпів поширення захворюваності, вилилося у кілька спалахів COVID-19.

Про це на ранковій нараді у мерії доповів керівник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура. За його словами, після того, як у понеділок, 7 лютого, у більшості шкіл всі учні повернулися до звичайного формату навчання, вже наступного дня, у вівторок, 8 лютого, ситуація змінилася.

Василь Білогура розповів, що у школах №5, №13, №16 та №21 з вівторка, 8 лютого, учні 5-11 класів повернулися до дистанційного навчання.

– Тут прийшло менше дітей, ніж очікувалося і виявлені діти з явними ознаками хвороби: нежить, температура тощо. У цих школах 5-11 класи повернули на дистанційний формат, – розповів чиновник.

Також продовжують навчатися з дому учні 5-11 класів тих шкіл, які й поверталися виходили у понеділок до класів. Це школи № 3, №7, № 28, №29 та №35.

А школи №1, № 4 та №22 взагалі не працюють – тут дистанційно навчаються навіть учні початкових (1-4) класів. Решта навчальних закладів працюють у звичайному режимі.

Крім того, Василь Білогура повідомив, що через спалах хвороби закрилися садочки № 24 та №45.

– Там захворіли працівники кухні і не має можливості забезпечити роботу дошкільного навчального закладу. Тож вони повністю на самоізоляції, – пояснив він.

При цьому загалом по місту – 14 груп на самоізоляції, а відвідуваність дитсадків – на звичайному рівні у 50–55 %, зауважив головний освітянин міста.

Міський голова Владислав Атрошенко дорікнув чиновнику за те, що школи у своїй більшості повернулися до звичайного формату навчання.

– Ми працюємо в протифазу. Всі в інших містах закривають навчальні заклади і оголошують карантин. А ми на піку хвилі – навпаки, – сказав він. І «по-чорному» пожартував:

– Визначайтеся з вчителями. Якщо щось – Кухар (директор міської лікарні №2. – Прим. ред.) виправлятиме ситуацію... А якщо він не впорається, Володимир Миколайович підстрахує… Куліш, я маю на увазі.

Володимир Куліш – начальник комунального підприємства «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування», яке, серед іншого, займається організацією поховань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дистанційне навчання #освіта #Білогура #школи #дитсадки #самоізоляція
Оголошення
live comments feed...