• Головна
  • Не хочете вакцинуватися – буде гірше. У Чернігові закрили один із центрів щеплень. Де тепер отримати вакцину
13:36, 8 лютого 2022 р.

Не хочете вакцинуватися – буде гірше. У Чернігові закрили один із центрів щеплень. Де тепер отримати вакцину

Не хочете вакцинуватися – буде гірше. У Чернігові закрили один із центрів щеплень. Де тепер отримати вакцину

Низький попит на щеплення від COVID-19 у Чернігові змусив медиків скоротити кількість можливостей для людей, які планували отримати вакцину.

Під час сьогоднішньої ранкової наради у мерії, 8 лютого, генеральний директор Чернігівської міської лікарні №2 Владислав Кухар розповів, що темпи вакцинації населення проти COVID-19 значно знизилися як у пунктах при поліклініках, так і в центрах масової вакцинації.

Через це він запропонував закрити один ізтрьох таких центрів – той, що працював у районі П’яти кутів у приміщенні колишньої Деснянської районної ради. Він і до цього працював лише на вихідних, а тепер закриється зовсім.

– Сюди приходило дуже мало людей – 20–30 на день. Тому нерентабельно там тримати медиків, які не зайняті роботою більшу частину часу. А витрати – як при звичайних темпах, – пояснив Владислав Кухар.

При цьому у звичайному форматі продовжують працювати пункти щеплення при поліклініках (працюють за графіком роботи медичного закладу) та два центри вакцинації – у ТЦ «Голлівуд» та ЦУМ. Там отримати вакцину можна з 10:00 до 18:00 у робочі дні та з 10:00 до 16:00 на вихідних.

Міський голова Владислав Атрошенко схвали пропозицію, зауваживши, що у разі потреби роботу центру швидко відновлять.

– Давайте призупинимо. Якщо трапиться щось надзвичайне і люди прозріють – ми відкриємо хоч 10 таких пунктів, – резюмував він.

Наразі повністю завершили курс вакцинації 109 963 чернігівців, або 46,8% дорослого населення міста. Третю бустерну дозу отримали 3 716 осіб, або 1,6% населення. У середньому, в Чернігові щодня зараз вакцинується від 150 до 200 осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вакцина #щеплення #коронавірус #вакцинація #Владислав Кухар #Центр вакцинації
Оголошення
live comments feed...