• Головна
  • Поштова станція на Валу. Зовні ремонт завершили, але всередині поки робити нічого не будуть. В чому проблема?
11:19, 10 лютого 2022 р.

Поштова станція на Валу. Зовні ремонт завершили, але всередині поки робити нічого не будуть. В чому проблема?

Поштова станція на Валу. Зовні ремонт завершили, але всередині поки робити нічого не будуть. В чому проблема?

На Валу в будівлі колишньої поштової станції будівельники облаштували ґанок металевим навісом над входом і встановили ковані металеві перила. Це фактично остання частина реставрації фасаду пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства».

Надалі на ґанку планують встановити автоматичний підйомник для маломобільної категорії відвідувачів… ось тільки відвідувачів чого – поки невідомо.

Спершу планувалося, що відразу за зовнішніми роботами підрядник перейде до внутрішніх, проте наразі все обмежилося прибиранням будівельного сміття. А подальша доля будівлі не визначена.

На нараді у мерії у вівторок, 8 лютого, міський голова Чернігова Владислав Атрошенко розповів, що досі точиться дискусія з цього приводу.

– Є поштова станція на вулиці Музейній. Природно, щоб історичний турист, який приїздить на Вал, завітав до музею Чернігова. Бо якщо музей міста облаштувати на проспекті Миру, 44 (колишня поліклініка біля пожежної каланчі. – Прим. ред.), то це буде дивно. Чому турист, приїхавши на Дитинець має потім їхати в музей за 5 кілометрів? – риторично запитав мер.

З іншого боку, він передав думки фахівців, які сумніваються, що можливо відкрити повноцінний музей на такій невеликій площі. А робити віртуальні експозиції за допомогою сучасних відеотехнологій – це нібито не те, чого прагне турист.

Поштова станція на Валу. Зовні ремонт завершили, але всередині поки робити нічого не будуть. В чому проблема?, фото-1

Раніше Владислав Атрошенко також пропонував облаштувати тут хостел для розміщення гостей міста, а музей відкрити у будівлі, де нині розміщується Інститут історії (колишній історичний факультет педагогічного університету).

Наразі фахівці та чиновники взяли місяць на те, аби ще раз проаналізувати ситуацію та визначитися з майбутнім наповненням поштової станції.

– Внутрішні речі ми поки призупинимо. Зовні продовжимо мощенням, а всередину зайдемо, коли буде розуміння, – резюмував міський голова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поштова станція #музей #Вал #ремонт #хостел #Атрошенко
Оголошення
live comments feed...