• Головна
  • Чи потрібен чернігівцям обіцяний Зеленським смартфон?
12:20, 12 лютого 2022 р.

Чи потрібен чернігівцям обіцяний Зеленським смартфон?

Нещодавно Володимир Зеленський пообіцяв усім вакцинованим громадянам старшим за 60 років подарувати по смартфону з пільговим тарифом на інтернет. Скільки грошей доведеться витратити на цю програму, поки невідомо, однак передбачається, що смартфони можуть отримати більше ніж 8 мільйонів людей.

Запис бажаючих нібито розпочнеться вже у квітні. Нині ж з’ясовується, хто виготовлятиме таку кількість смартфонів та, власне, якими функціями вони мають володіти. А опоненти підозрюють, що це крок для майбутньої фальсифікації виборів, які влада прагне зробити електронними.

Поки чиновники розбиратимуться, як реалізувати обіцянки президента, ми вирішили поцікавитися в чернігівців, чи, власне, потрібен їм смартфон та чи планують його отримати, якщо і справді будуть роздавати.

Анатолій, пенсіонер:

– Та бреше він! Він обіцяв медикам по 20 тисяч зарплату. І хоча б одній людині дав? Ну так які смартфони. Я тричі вакцинований «Пфайзером», щоб захиститися від коронавірусу, а не заради тисячі чи смартфона. У мене, у жінки і в дітей є гарні смартфони. І потреби в ньому немає. А для того аби користуватися оцими подачками, потрібно перестати поважати тих, хто їх дає. Я їх не поважаю. Ми маємо жити нормальним життям, як люди за кордоном. А ми живемо на одних подачках.

Ніна, пенсіонерка:

– Во-первых, у меня есть смартфон. Какая в нем необходимость? Думаю, есть более насущные вопросы – то, что сейчас требуют люди. Вы ведь знаете, какие пенсии, какие зарплаты, нет работы. И что, этот смартфон решит какие-то проблемы? Для меня это просто средство связи, общения. Какие он может решить проблемы? Он мне поможет коммунальные оплатить или лекарства купить? Может, кому-то он и нужен. У меня, наоборот, есть подруга, которой крестница подарила, а она никак не может с ним разобраться, боится его.

Михайло, підприємець:

– Я привился тремя дозами уже. У меня есть смартфон, но он дешевый. «Дию» закачал, но даже не заходил туда еще. Интернет мне не нужен, а вот вайбер или вацап – чтобы фотографии перекинуть, пообщаться с кем-то. А в интернете для меня ничего интересного нету. Новости я и так могу посмотреть. А в фейсбук не захожу даже. Но желательно, конечно, было бы получить новый смартфон. Мой уже слабенький, старого поколения.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#смартфон #Зеленський #думки людей #громада #вакцинація
Оголошення
live comments feed...