• Головна
  • Новий елеваторний комплекс збудують у Чернігові
13:31, 12 лютого 2022 р.

Новий елеваторний комплекс збудують у Чернігові

Новий елеваторний комплекс збудують у Чернігові

Агрохолдинг «Астарта-Київ» продовжує реалізацію інвестиційного проєкту з будівництва першого елеваторного комплексу в Чернігові. Про це повідомила прес-служба компанії.

Новий комплекс «дозволить зміцнити позиції вже існуючої елеваторної мережі компанії і розшити географію її роботи», йдеться у повідомленні.

Загальна потужність одночасного зберігання зернових і олійних культур елеватора складе 70 тисяч тонн. Введення в експлуатацію першої черги будівництва, на 58 тисяч тонн, заплановане на липень 2022 року.

Після повної реалізації проекту елеватор зможе щодоби приймати до 4,5 тисяч тонн зерна і відвантажувати до 54 вагонів. Добова продуктивність сушарок складе 2,8 тисяч тонн.

Загальний обсяг планових інвестицій компанії в реалізацію проекту в Чернігові складе близько 15 мільйонів.

На сьогодні агрохолдингу належать 7 елеваторних комплексів, розташованих в Полтавській, Хмельницькій та Вінницькій областях. Тепер географія буде розширена.

Основні акціонери компанії бізнесмен Віктор Іванчик (у топ-100 найбагатших людей в Україні), канадський інвестиційний фонд Fairfax Financial Holdings Limited та польські інвестиційні фонди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#елеватор #сільське господарство #Астарта
Оголошення
live comments feed...