• Головна
  • «На військове вторгнення російської армії я лишаю 10 %», – мер Чернігова Владислав Атрошенко
08:56, 15 лютого 2022 р.

«На військове вторгнення російської армії я лишаю 10 %», – мер Чернігова Владислав Атрошенко

«На військове вторгнення російської армії я лишаю 10 %», – мер Чернігова Владислав Атрошенко

Міський голова Чернігова оцінив ймовірність відкритого вторгнення РФ в Україну. На його думку, вірогідність цього невелика.

Під час сьогоднішньої ранкової наради у мерії Владислав Атрошенко нагадав, що вздовж українського кордону на території РФ зосереджено менше 10 % усього особового складу російської армії – не більше 130 тисяч із 1,9 мільйона.

– Якщо би готувалося вторгнення… Цієї чисельності недостатньо. Страшилки ракетних обстрілів і всього іншого – це лише страшилки, – висловив він свою думку і зазначив, що це – елемент гібридної інформаційної війни по залякуванню населення.

– Я можу помилятися, але вірогідність військового вторгнення я оцінюю у 10 %. Увійти – невелике військове питання. Можна й у квартирі вибити двері та зайти, але очевидно, що увечері прийдуть господарі з роботи. Що далі? Населення готове чинити опір. Є ще багато інших факторів, тому лишаю 10 %, – сказав Владислав Атрошенко. – Я орієнтую підлеглих на те що все буде добре.

Він додав, що місто нараз виконує усі обов’язки, покладені законом на місцеве самоврядування, щодо сприянню територіальній обороні. Але дорікнув, що повноважень на місцях хотілося би більше.

– Потрібно було військовозобов’язаних давно викликати і вже провести 10 навчань. Якби повноваження були у мене – вже 5000 бійців ходили би на плацу і співали пісні, – зазначив міський голова. – Я би за будь-які гроші, офіційно чи ні, запросив би військових консультантів і ми би відпрацювали усі питання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#військова загроза #війна #вторгнення #Атрошенко #територіальна оборона
Оголошення
live comments feed...