• Головна
  • Не працює два садочки та півтори школи. Дистанційна освіта у Чернігові частково зберігається
12:21, 15 лютого 2022 р.

Не працює два садочки та півтори школи. Дистанційна освіта у Чернігові частково зберігається

Не працює два садочки та півтори школи. Дистанційна освіта у Чернігові частково зберігається

Через високий рівень захворюваності дітей та випадки COVID-19 у школах та дитсадках, на сьогодні кілька закладів освіти тимчасово не працюють або працюють у особливому форматі.

Про те, як працюють дитячі садочки та школи Чернігова на ранковій нараді у мерії повідомив керівник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.

За його словами, наразі показник відвідуваності дитсадків у Чернігові – у межах норми для цього періоду року і складає 50 %. При цьому через хворобу, зі слів батьків, відсутні лише 4 % дітей.

Через виявлені випадки коронавірусу на самоізоляції перебувають 7 груп у різних дитсадках. Також повністю зупинена робота у садочках, де раніше захворіли працівники кухні і нині немає можливості забезпечити дітей харчуванням – №26 та №45.

Школи самостійно визначаються з форматом навчання, залежно від кількості хворих. Станом на вівторок, 15 лютого, повністю закрита тільки школа №16, де сьогодні будуть визначатися з подальшими планами.

Також у школі №3 очна форма навчання зберігається лише для початкової школи (1–4 класи). Старші діти тут навчаються дистанційно.

Усі інші школи в Чернігові працюють у звичайному форматі для всіх учнів. Утім, навіть у них є 5 класів, які перебувають на самоізоляції.

Загальний показник відсутності школярів на уроках через хворобу – 11,8 %, додав Василь Білогура.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дистанційне навчання #освіта #Білогура
Оголошення
live comments feed...