• Головна
  • Протидиверсійні навчання по всій Чернігівщині: на що чекати громадянам
18:08, 15 лютого 2022 р.

Протидиверсійні навчання по всій Чернігівщині: на що чекати громадянам

Протидиверсійні навчання по всій Чернігівщині: на що чекати громадянам

Контрдиверсійні навчання Служби безпеки України стартували з вівторка, 15 лютого на всій території Чернігівщини. Вони пройдуть у кілька етапів і триватимуть до початку березня. Особливу увагу приділять прикордонним районам.

Як повідомила пресслужба СБУ мета навчань відпрацювати взаємодію ефективне реагування на загрози терористичного й диверсійного характеру і посилення захищеності об’єктів критичної інфраструктури. Також, відпрацьовуватимуть затримання та виявлення умовних диверсантів.

СБУ просить громадян поставитись із розуміння до можливих незручностей і вразі чого адекватно реагувати на вимоги правоохоронців. Потрібно також мати документи, що посвідчують особу.

Навчання пройдуть в умовах максимально наближених до реальних. Використовуватиметьcя спецтехніка та зброя, тож в окремих районах можливо обмежать пересування людей і транспорту. Проводитимуть перевірку документів та оглядатимуть автомобілі. Зазначається, що всі дії відбудуться в рамках закону.

Крім того, в СБУ закликає людей бути пильними. І якщо раптом ви побачите людей, які дивно поводяться біля транспортної інфраструктури, військових об'єктів, будівель органів влади, особливо, якщо при цьому щось фотографують, знімають чи запускають безпілотники потрібно повідомити про це за телефоном (0462) 676-208, електронною поштою usbu_chg@ssu.gov.ua або за номером 102.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#навчання #СБУ #контрдиверсійні навчання
Оголошення
live comments feed...