• Головна
  • В Чернігові готують «партизанів» і бомбосховища, але вистачить не для всіх
08:23, 16 лютого 2022 р.

В Чернігові готують «партизанів» і бомбосховища, але вистачить не для всіх

В Чернігові готують «партизанів» і бомбосховища, але вистачить не для всіх

Військова підготовка для людей, які не планують або не можуть підписати контракт резервіста, натомість хочуть захищати країну, поступово розпочалася у Чернігові. Зокрема, про це під час щотижневої розширеної наради міської ради повідомив очільник Чернігова Владислав Атрошенко.

Міський голова наголосив, що військова загроза - не назавжди і рано чи пізно вона спаде. Тим не менш готувати населення потрібно.

- Судячи по суспільним настроям, є досить велика кількість людей, яка з різних підстав не хоче нікуди записуватися. Ні на які контракти, передбачені законом про територіальну оборону. Одна з підстав – не довіряють ці люди державі. Тому, куди ці списки потім будуть передаватися, хто цими списками буде користуватися. Я вважаю, що за цих обставин треба паралельно і проводити роз’яснювальну роботу в межах наших інформаційних можливостей, і максимально, відповідно до поточної ситуації, зосередитися на збільшенні списочного складу так званих «партизанів». Це потенційні учасники національного спротиву, але які не хочуть ніяких контрактів. Я вважаю, що відповідно до поточної ситуації і реальних настроїв нам треба зосередитися на цій групі. Хоч якщо є бажаючі на контрактну основу – то є закон, є можливість, - розповів Владислав Атрошенко.

За словами міського голови, план підготовки людей, які виявили бажання записатися до загонів територіальної оборони, на сьогодні поступово виконується. Однак, питань і досі багато.

Натомість, у місті досить гостра проблема із бомбосховищами. Як зазначив Владислав Атрошенко, 70 років тому, вони були розраховані лише на працівників критичної інфраструктури. Тобто сьогодні вмістять лише 6,5 - 7% населення. Місто має право витрачати бюджетні кошти тільки на ті сховища, які належать до його комунального майна і зараз це планово проводиться.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бомбосховища #Владислав Атрошенко #"партизани" #територіальна оборона
Оголошення
live comments feed...