• Головна
  • Нові кандидати. Кого Центральна виборча комісія зареєструвала на виборах до парламенту від Чернігова
09:05, 16 лютого 2022 р.

Нові кандидати. Кого Центральна виборча комісія зареєструвала на виборах до парламенту від Чернігова

Нові кандидати. Кого Центральна виборча комісія зареєструвала на виборах до парламенту від Чернігова

Центральна виборча комісія напередодні, 15 лютого, зареєструвала ще п’ятьох кандидатів на проміжних виборах нардепа у виборчому окрузі № 206. Тепер офіційно їх семеро.

Кандидатами в окрузі стали самовисуванець Володимир Атрощенко, представник партії «Народовладдя» Олег Робейко, представниця партії «Демократичний альянс» Катерина Данькова, представник партії «Собор» Максим Балан та висуванка Партії українського народу Олена Серебреннікова.

Раніше кандидатами були зареєстровані секретар міської ради Олександр Ломако від партії «УДАР» та самовисуванець – юрист, громадський активіст та підприємець Олександр Гашпар.

Громадський рух ЧЕСНО проаналізував прізвища свіжих кандидатів. Аналітики звернули увагу на те, що ім’я Володимира Атрощенка співзвучне з іменем міського голови Чернігова Владислава Атрошенка, який на виборах підтримує саме Олександра Ломака.

«Найімовірніше, Атрощенко може виконувати функцію технічного кандидата, забираючи голоси в Ломака, якщо виборці переплутають його з мером міста», – йдеться у звіті «ЧЕСНО».

Олег Робейко – засновник профспілки «Громадське здоров’я», яка захищає медиків, фармацевтів та медичних представників у фармацевтичних компаніях та медичних закладах. Раніше він балотувався до Новозаводської районної ради, Чернігівської обласної та міської рад від партії «Свобода».

Катерина Данькова – керівниця Чернігівської обласної організації політичної партії «Демальянс». З 2013 по 2015 рік – провідний юрисконсульт комунального підприємства «Новозаводське» Чернігівської міської ради.

Про Олену Серебреннікову відомо мало — у 2016 році вона була технічною кандидаткою Сергія Шахова («Наш край») на Луганщині, зазначили у «ЧЕСНО». Тоді вона була самовисуванкою, а її програму створили в той самий час і на тому ж комп’ютері, що і програми кількох десятків інших кандидатів.

Максим Балан — адвокат, член Ради адвокатів Київської області.

Нагадаємо, вибори на окрузі №206 (колишній Новозаводський район Чернігова та колишні Чернігівський та Ріпкинський райони Чернігівської області) були призначені через смерть попереднього переможця – нардепа Антона Полякова.

Вибори відбудуться 27 березня. Кандидат, який набере голосів більше за інших – стане переможцем та зможе отримати мандат народного депутата.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вибори #округ №206 #Олександр Гашпар #Олександр Ломако #ЦВК #Олег Робейко #Катерина Данькова #Олена Серебреннікова #Володимир Атрощенко #Максим Балан
Оголошення
live comments feed...