• Головна
  • «Ніхто не може залишатися осторонь»: Атрошенко закликав чернігівців вступати до тероборони
14:49, 16 лютого 2022 р.

«Ніхто не може залишатися осторонь»: Атрошенко закликав чернігівців вступати до тероборони

«Ніхто не може залишатися осторонь»: Атрошенко закликав чернігівців вступати до тероборони

У зв’язку з небезпекою вторгнення, яка поки висить над Україною та нашим прикордонним містом, зокрема, Владислав Атрошенко звернувся до громадян. Міський голова закликав долучатися до лав територіальної оборони та добровольчих формувань.

Владислав Атрошенко розповів, що головне завдання тероборони – це охорона об’єктів критичної інфраструктури Чернігова. Зокрема, систем зв’язку, енергозабезпечення, водопостачання, магістральних комунікацій, мостів і тому подібне.

Тож, у разі вторгнення бійці тероборни мають протягом лічених годин взяти ці об’єкти під контроль та зробити все аби місто продовжило функціонувати.

Тероборонівці без тривалого відриву від роботи зможуть проходити навчальні збори, отримають необхідні навички та вразі чого зі зброєю в руках стануть на захист міста.

Найкращий спосіб убезпечити Україну від подальшої військової ескалації з боку Російської Федерації, або будь-якого іншого агресора – нашими спільними діями дати чітко зрозуміти потенційному агресору, що у разі вторгнення цей агресор зазнає серйозного спротиву та незворотних втрат свого особового складу. Ніхто не може залишатися осторонь, коли мова йде про безпеку своєї домівки, міста та країни загалом, - наголосив Владислав Атрошенко.

Ті хто бажає підписати контракт з Чернігівським батальйоном тероборони мають звернутися за телефонами: +38(063) 977-57-90, +38(067) 198-60-47.

Крім того, оскільки закон «Про основи національного спротиву» передбачає можливість формування добровольчих підрозділів. Тож, ті хто з тих або інших причин не може підписати контракт, але хоче боронити рідне місто, мають звернутися до відділу взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції, мобілізаційної, оборонної та спеціальної роботи Чернігівської міської ради, за телефоном: (0462) 77-40-14.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Владислав Атрошенко #"партизани" #територіальна оборона
Оголошення
live comments feed...