• Головна
  • Харчові барвники: навіщо потрібні у м’ясних виробах?
Новини компаній
16:11, 17 лютого 2022 р.

Харчові барвники: навіщо потрібні у м’ясних виробах?

Новини компаній

Перше, що спадає багатьом на думку, коли йдеться про харчові барвники – чи це безпечно? Сучасні виробництва цілком додержуються певних правил, серед яких немає розпорядження завдавати покупцям продукції будь-якої шкоди, тому – так: барвники, які використовуються для покращення зовнішнього вигляду продукції, цілком безпечні!

Саме зовнішній вигляд грає переважну роль під час вибору покупцем продукту. Це не виключає того, що у нього повинні бути гарні смакові та інші характеристики, але колір м’ясного виробу – найважливіший для першого враження.

Але якщо вам потрібен харчовий барвник, купити його потрібно певної якості: від цього буде залежати кінцевий вигляд продукту.

Харчові барвники: навіщо потрібні у м’ясних виробах?, фото-1

У чому перевага?

Як було визначено, перше «завдання» харчового барвника, який використовується для м’ясної продукції – зробити вироби більш привабливими зовні.

Але є й інші переваги:

  • можна зробити більш привабливими та яскравими ті продукти, яки не мають цих характеристик від природи;
  • посилити насиченість природного пігменту;
  • відновити колір, який було втрачено під час зберігання, виробництва тощо.

При цьому не можна використовувати харчові барвники для того, щоб «замаскувати» недоліки, які з’являються внаслідок використання неякісної сировини, порушення технології обробки м’ясних продуктів тощо.

Коли потрібен харчовий барвник для м’ясних виробів?

Більшість м’ясних виробів потребують на стадії виробництва використання харчових барвників: під час обробки втрачається природній рожевий пігмент, та м’ясо стає сірим.

Рецепти приготування – різні, і найчастіше готовий виріб виглядає недостатньо апетитно.

Відновити природний відтінок достатньо просто: потрібно використати натуральні харчові барвники, дотримуючись певної технології.

Якщо ви бажаєте отримати найбільш привабливий та якісний продукт, зверніть увагу на асортимент натуральних харчових барвників від Shafranspice. Компанія спеціалізується на виробництві спецій, ароматизаторів, консервантів, функціональних та багатофункціональних сумішей.

Вам потрібні якісні барвники для м’ясної продукції, або спеції для ковбаси? Купити все це можна за привабливою ціною у Shafranspice. Досвідчені професіонали нададуть вам відповіді на всі питання, безкоштовні консультації та допомогу з вибором.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...