• Головна
  • Чи готуються чернігівці до дачного сезону?
11:44, 19 лютого 2022 р.

Чи готуються чернігівці до дачного сезону?

Незважаючи на те, що земля ще мерзла, а на вулиці вдосталь снігу, зима скоро покине свої володіння. А це означає, що невдовзі ті,хто має дачу або ж ділянку біля будинку, почнуть працювати на майбутній урожай. Враховуючи, що десь половину міста займає так званий приватний сектор, для великої частки чернігівців земля – це не щось чуже. До слова, готуватися до роботи на городах можна вже зараз. Так, зазвичай люди вже починають вирощувати окремі види розсади, купляти насіння, інший посівний матеріал.

Ми вирішили поцікавитися в жителів обласного центру, чи вже почали вони підготовку до так званого дачного сезону і, якщо так, що уже встигли зробити.

Тетяна, підприємниця:

– У мене вдома є ділянка, тому до сезону вже готуюся. Розсада перцю зійшла – якраз перевіряла сьогодні. Якраз іду й думаю про помідори, але для них трошки ранувато. Загалом на городі вирощуємо все: картоплю, гарбузи, моркву, буряки – все є.

Насіння і заготовляю, і купую. У січні були хороші знижки, тому купляла тоді. Картопля для посадки є, але хочу купити ще «королеву анну», та в Чернігові ніде немає. Мабуть, треба десь за межами пошукати. Взагалі, картоплю для посадки потрібно брати саме зараз. Бо якщо раніше, то, наприклад, був випадок, коли погнила.

Валерій Михайлович, радіоаматор:

– Я дачею не займаюся. Більше дружина про це турбується. Але розсади вдома ще немає. Та в цей час зазвичай перець саджають. А після 20-го числа помідори. Дружина насіння купує, але я цим не цікавлюся, тому не знаю що і як.

На дачу звичайно їздимо більше щоб працювати чим на відпочинок. Городу там вистачає. Ділянка дуже велика. Дружина щось саджає, прополює, а я копаю або воду ношу.

Вікторія, медпрацівниця:

– Рядом с домом есть участок, но пока еще ничего не делаем. Уже когда тепло будет, то тогда. Как правило, выращиваем огурцы, помидоры. Их начнем сажать в мае.

Но мне кажется, что огород – это больше для души, чем для того, чтобы прокормиться. Это для тех, кто любит этим заниматься. А я такого не люблю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дачний сезон #город #землеробство #ділянка
Оголошення
live comments feed...