• Головна
  • Ще один кандидат у депутати з’явився на чернігівському окрузі. Хто він такий
11:19, 20 лютого 2022 р.

Ще один кандидат у депутати з’явився на чернігівському окрузі. Хто він такий

Центральна виборча комісія у п’ятницю, 18 лютого, зареєструвала 8-го кандидата у депутати на виборах до Верховної ради на окрузі №206.

Кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 206 (колишній Новозаводський район Чернігова та громади, що утворилися в межах колишніх Чернігівського та Ріпкинського районів Чернігівщини) ЦВК зареєструвала Євгена Мікояна.

Він – представник політичної партії «Громадянський рух «Свідомі», яка і висунула свого кандидата для участі у цих виборах.

Євген Мікоян народився у 1991 році в Луцьку. Навчався у рідному місті в кооперативному коледжі. Потім – у Львівській комерційній академії та Луцькому національному технічному університеті. Спеціалізація – товарознавство, торговельне підприємництво, маркетинг.

Нині він працює у громадській організації «Громадянський рух «Свідомі» та виконує обов’язки депутата Луцької міської ради.

Нагадаємо, проміжні вибори до Верховної ради ЦВК призначила через смерть нардепа Антона Полякова, якого у 2019 році обрали на окрузі №206.

Раніше ЦВК вже зареєструвала сімох кандидатів. Участь у виборах візьмуть секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако (УДАР), юрист та громадський активіст Олександр Гашпар (самовисування), юристку Катерина Данькова (Демократичний Альянс), адвоката Максим Балан (Собор), а також Олег Робейко (Народовладдя), Олена Серебреннікова (Партія українського народу) та Володимир Атрощенко (самовисування).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вибори #Верховна рада #округ 206 #Євген Мікоян #ЦВК
Оголошення
live comments feed...