• Головна
  • Атрошенко анонсував можливе створення у Чернігові власних загонів тероборони
09:40, 22 лютого 2022 р.

Атрошенко анонсував можливе створення у Чернігові власних загонів тероборони

Атрошенко анонсував можливе створення у Чернігові власних загонів тероборони

Міський голова Чернігова під час сьогоднішньої ранкової наради у мерії прокоментував останні події в Україні: визнання Росією терористичних організацій «Л/ДНР» як незалежних республік та відкрите введення військ в Україну.

Владислав Атрошенко зазначив, що заходи з укріплення територіальної оборони в Україні відбуваються з великим запізненням і не дозволяють у повному обсягу реалізувати необхідні заходи безпеки

– Є діюче законодавство, яке не залишає площини для будь-яких ініціатив з мого боку, як міського голови… – констатував мер Чернігова.

Він зазначив, що якби такі повноваження були, він би оголосив призов на навчання термінове військовозобов’язаних, визначив перелік об’єктів критичної інфраструктури та забезпечив їх охорону.

– Військові спеціалісти дали би чіткий розрахунок кількості бійців, які мають охороняти ці об’єкти. Помножити на 3 зміни чи на 4 на випадок хвороби, закликати резервістів, розставити охорону і в критичний час видати зброю на руки, щоб скоротити час від отримання сигналу тривоги до прибуття на об’єкт інфраструктури, – виклав власний сценарій Владислав Атрошенко.

Він припустив, що це не було зроблено через побоювання центральною владою того, що ці озброєні загони можуть рушити на Київ «свєргать власть».

Також міський голова не виключив, що деякі додаткові заходи для посилення безпеки у Чернігові все ж таки будуть вживатися.

– В промові президента прозвучало що створена системо територіальної оборони. Якщо вона створена, можна очевидно вітати Україну. Якщо створена…

– Якщо з мого боку буде ініціатива, вона по суті буде протиправною… Але, можливо, вона буде в частині створення реальної територіальної самооборони. Реальної. Тому що те що зараз відбувається… – зазначив Владислав Атрошенко. – Де ці створені загони ТО? Я би хотів бачити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Атрошенко #терооборона
Оголошення
live comments feed...