• Головна
  • Голова Чернігівської ОДА Чаус до окупантів з Росії та Білорусі: У вас все більше шансів стати добривом для української землі
09:58, 27 лютого 2022 р.

Голова Чернігівської ОДА Чаус до окупантів з Росії та Білорусі: У вас все більше шансів стати добривом для української землі

Керівник Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус вранці, 27 лютого, звернувся до жителів міста.

Шановні чернігівці. Максимально організовуємося в партизанський рух, в рух опору. Ми повинні нагадувати нашому ворогу, хто є хазяїном нашої землі. Наша земля повинна горіти у них під ногами.

Збройні сили України чинять потужний опір. Але дуже потрібна наша допомога. Тому гуртуємося і організуємося.

Також хочу звернутися до цивільного населення. Ми на сьогодні моні торимо стан забезпечення продовольством по всій області. Розуміємо усі вузькі місця та вживаємо усіх необхідних заходів там, де це є на сьогодні можливим.

Голови громад контролюють ситуацію та вживають усіх необхідних заходів щодо стабільної роботи критичної інфраструктури населених пунктів.

Ворог вдається до численних обстрілів наших міст, особливо – міста Чернігів. Тому я дуже прошу вас: максимально перебувати в об’єктах укриття або, коли такої можливості немає, залишатися вдома.

Ми втомилися, але все буде добре. Нас підживлює наша рідна земля. Ми сильні, повні рішучості і впевнені у своїй перемозі. Слава Україні!

Також керівник Чернігівської області російською мовою звернувся до російських та білоруських окупантів.

- Ваши «учения» затянулись. Возвращайтесь домой. Чем дольше вы находитесь на нашей земле, тем больше шансов остаться в ней навсегда и стать удобрением. Мы будем встречать вас везде и всегда.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чаус #війна #окупанти
Оголошення
live comments feed...