• Головна
  • Чернігів без води, газу та світла. Яка ситуація в комунальній галузі міста
21:06, 11 березня 2022 р.

Чернігів без води, газу та світла. Яка ситуація в комунальній галузі міста

Минулої ночі Чернігів пережив досить серйозне авіабомбардирування. Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко у своєму відео зверненні розповів про ключові проблеми в комунальній сфері.

Вода

За словами міського голови, було пряме влучення авіабомби в магістральну мережу 500-міліметрів холодного водопостачання між бібліотекою та трибуною стадіону на вулиці Шевченка.

Доки переключали мережу, щоб подати воду по ішому трафіку, довелося повністю відключити подачу води на місто. Вдень була увімкнена перша насосна підстанція і поступово, щоб не було гідроудару, наповнюється система. Далі буде підключена третя підстанція біля «Епіцентру» для того, щоб забезпечити більш стале водопостачання по всьому місту.

Електроенергія

Як каже Владислав Атрошенко, наразі є дуже серйозні проблеми. Перебита в районі ТЕЦ магістральна електромережа 110 кіловольт. Для того, щоб місто отримало стабільне електропостачання потрібно відновити одну фазу в двух прольотах між опорами 110 кіловольт.

«Це досить серйозна робота. Сподіваюся, що протягом доби під обстрілом російських військ ця робота буде зроблена і місто відновить електропостачання. Сьогодні «Обленерго» застосовує максимум зусиль для того, щоб під’єднатися до загальноукраїнської мережі», - сказав міський голова.

Газ

Сьогодні працівники «Чернігівгазу» під прикриттям військових намагаються заварити пошкоджену трубу – ділянку довжиною в 10 метрів. Знищена магістральна газова мережа з високим тиском 3 мегапаскаль.

«Сподіваюсь, сьогодні до вечора ця мережа буде заварена. Це дозволить відновити газопостачання на приватний сектор і в цілому стабілізувати по Чернігову», - сказав Атрошенко.

Тепло

ТЕЦ має дві магістралі. Перша теплова магістраль знищена на значній ділянці і її відновити - це робота приблизно на тиждень. Зараз відновлюється магістральна мережа №2. Вона фактично на сьогоднішній день в робочому стані, але туди зайшло повітря.

Сьогодні тривають технічні роботи, щоби прибрати повітря із системи і теплоносій температурою 40-45 градусів пішов в місто.

«Загальна ситуація досить складна. Але працівники ЖКГ, «Чернігівгазу», «Обленерго», «ТЕЦ» докладають всіх зусиль, щоб місто не лишилося повністю критичної інфраструктури і дуже важливих засобів до існування. Ми вистоїмо», - підсумував Владислав Атрошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Висплюсь
29,7%
Нап'юсь
20,7%
Поїду відпочивати в український Крим
28,5%
Перейду на українську
14,7%
Зроблю собі тату про "рускій корабль"
6,5%
#водопостачання #газопостачання #тепло #ТЕЦ #електроенергія
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...