• Головна
  • Між Черніговом і Києвом нарешті знову поїхав транспорт
10:34, 4 квітня 2022 р.
Надійне джерело

Між Черніговом і Києвом нарешті знову поїхав транспорт

Між Черніговом і Києвом нарешті знову поїхав транспорт

Чернігів нарешті звільняється від фактичної транспортної блокади, в якій місто перебувало кілька тижнів. У повідомленні Чернігівської обласної військової адміністрації йдеться про відновлення автомобільного сполучення між столицею і нашою північною фортецею. Це стало можливим після вигнання окупантів з території Чернігівської області.

Нагадаємо, 23 березня окупанти розбомбили в Чернігові автомобільний міст через Десну. А 25 березня був пошкоджений і пішохідний міст, і рух по ньому також закрили. Таким чином, місто фактично опинилося в автомобільній блокаді. За повідомленням Чернігівської ОВА, зараз автосполучення відбуватиметься старою дорогою на Київ по іншому берегу Десни.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО! Наразі на складах чекає своєї черги велика кількість гуманітарних вантажів, які вкрай потрібні Чернігову. Тому в пріоритеті зараз переміщення автобусів саме з такими вантажами. Ця дорога завузька і влада просить людей утриматися від приватних поїздок цією трасою, щоб не створювати сукупчень машин.

Важливо! Відновлюється рух гуманітарних вантажів із Києва до Чернігова! 4 квітня, із 10 ранку відновлюється сполучення із Чернігова до Києва. Проїзд трасою на Гончарівське (або старий київський шлях). Рух буде здійснюватись в обидва боки. Але очікуємо, що можливі затримки із рухом, місцями доведеться чекати у черзі. Увага! Обмеження до 5 тон. Вантажі більшої ваги просто не пропустять.

Звертаємо увагу всіх жителів Чернігова, і тих, хто хоче повернутись у місто: це не повноцінний шлях (як наша київська траса). Просимо у перші дні утриматись від масового руху автівками. Адже це завадить доставці у місто очікуваної допомоги та важливих вантажів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернігів #Київ #автосполучення #дорога #перевезення
Оголошення
live comments feed...