• Головна
  • Чернігову потрібні податкові преференції на державному рівні, - Атрошенко
19:53, 17 квітня
Надійне джерело

Чернігову потрібні податкові преференції на державному рівні, - Атрошенко

В ефірі телеканалу Україна24 міський голова Чернігова висловив свою думку з приводу тієї ситуації, в якій опинилися прикордонні міста України. На думку Владислава Атрошенка такі прикордонні міста і регіони, як Чернігівщина, будуть постійно знаходитися під загрозою попновлення військових дій зі сторони Росії. Тому таким містам потрібні певні льготні режими оподаткування, щоб бізнес залишався і не виводив свої активи в інші регіони.

Я точно знаю, що багато людей не мають намірів повертатись у Чернігів, тому що він знаходиться за 70 км від країни-агресора, наміри якої проковтнути, задушити Україну нікуди не подінуться і через рік, і через два, і через три. I разом з людьми, які бояться цього, зараз виїжджає і бізнес.

Міський голова нагадав, що в Україні є певна економічна конкуренція між регіонами, і це нормально. Сьогодні західні області пропонують пристойні умови для чернігівського бізнеса, і деякі підприємства виїжджають з міста. Таким чином Чернігів втрачає своє майбутнє.

Я вважаю, що саме зараз на часі потрібно терміново прийняти закон з відкладеним терміном дії, який би пропонував бізнесу певні податкові преференції. Такі преверенції були б певним стримуючим фактором, і бізнес міг би зважувати всі ризики. Це допомогло б зберегти той невеликий економічний потенціал такого не дуже розвиненого промислового регіону, як Чернігів. Це вкрай важливо - дати людям розуміння підтримки від держави.

Треба дивитися вперед, а це розвиток і життя регіону. З таким сусідом за кілька десятків кілометрів бізнес буде шукати безпечнішого місця. Це можна зрозуміти, але й Чернігову та області потрібно, щоб тут лишалося життя і робота, сплачувалися податки, - підкреслив чернігівський міський голова.

Нагадаємо, що одним з ключових податків, які наповнюють саме місцеві бюджети міст і містечок, є ПДФО (податок на доходи фізичних осіб), який зараз в Україні становить 18% від зарплати людини. Таким чином, втрачаючи бізнеси, промислові підприємства і робочі місця, Чернігів ризикує залишитися з набагато меншим бюджетом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Атрошенко #Чернігів #бізнес #податкові преференції
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...