• Головна
  • У Чернігові перевірять теплові мережі: залишайтеся вдома, або вам виламають двері
18:36, 10 травня 2022 р.

У Чернігові перевірять теплові мережі: залишайтеся вдома, або вам виламають двері

У Чернігові перевірять теплові мережі: залишайтеся вдома, або вам виламають двері

З 1 червня у Чернігові розпочинається перевірка готовності системи централізованого теплопостачання до наступного опалювального сезону.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міської ради.

Для кожного району і будинку тепловими та житловими організаціями будуть розроблені графіки перевірки, згідно з якими в будинкові мережі будуть подавати теплоносій з відповідним тиском. Ці графіки будуть вивішені на дверях під’їздів.

Мешканців у цей час просять уважно слідкувати за тим, чи не з’явилися будь-які ознаки витоків води з тепломереж у їхніх чи сусідніх квартирах.

При виявленні витоків одразу повідомляйте про це в ЖЕК, колл-центр або теплову організацію – щоб вони вимикали і починали ремонтувати теплову систему.

«Бажано буде залишатися вдома або на зв’язку, щоб оперативно дати доступ до своїх квартир аварійним службам у разі пориву труб», – йдеться у повідомленні.

Чернігівцям, які виїхали з міста, радять передати ключі сусідам або іншим довіреним особам, які зможуть у разі витоку води пустити аварійні бригади до помешкань. Якщо такого доступу не буде, двері будуть відкриватися спільно з поліцією.

«На жаль, у Чернігові наступної зими окремі зруйновані під’їзди та будинки через технічну неможливість подачі теплоносія все-таки залишаться без опалення. Їх обстеження житловими, теплопостачальними, водопостачальними організаціями та іншими відповідними службами для надання висновку про придатність або непридатність для проживання – окреме питання, яке буде опрацьовуватися з обласною адміністрацією. Орієнтовно, перелік непридатних для проживання будинків має бути готовий на початку червня».

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опалення #перевірка тепломереж #опалювальний сезон #теплоносії #багатоповерхівки
Оголошення
live comments feed...