• Головна
  • «Коли чисто в місті, тоді і людям приємно»
20:59, 10 травня 2022 р.

«Коли чисто в місті, тоді і людям приємно»

Попри всі труднощі воєнного часу КП «Зеленбуд» працює на повну потужність. Про це під час спілкування з нашою редакцією повідомив директор КП «Зеленбуд» Віталій Морський, а також повідомив про те, що було зроблено і що планується.

Працівники КП «Зеленбуд» займаються по істині благородною справою. Адже підняття духу містян є дуже важливим особливо під час бойових дій в Україні.

«Коли чисто в місті, тоді і людям приємно», фото-1, Віталій Морський

Віталій Морський

«Цього року озеленення Чернігова відбувається повною мірою. Перш за все з приходом весни ми привели в порядок всі клумби міста. Наступним була висадка великих дерев: кленів, лип та бархату амурського. Це до нас прийшла гуманітарна допомога з Садового центру з Києва. Також від волонтерів ми отримали дві партії троянд, які зараз висаджують в Центральному міському парку. Окрім цього ми отримали кущі, кучеряві верби, які плануємо найближчим часом посадити вздовж Стрижня.»

«Коли чисто в місті, тоді і людям приємно», фото-2, Віталій Морський

Віталій Морський

За словами пана Віталія, зрозуміло, що робота у працівників «Зеленбуду» є завжди. На постійній основі вони підстригають кущі, прибирають всі парки та спилюють пошкоджені обстрілами дерева. Наразі майже всі вулиці міста були приведені в порядок. На даний момент, робітники займаються підстриганням газонів та кущів у всіх парках та скверах.

«Коли чисто в місті, тоді і людям приємно», фото-3, Віталій Морський

Віталій Морський

«У планах зараз озеленення скверу на П′яти кутах, який був збудований минулого року. Також прийшли рослини для міні-скверу біля Молодіжного театру. Невдовзі відцвітуть тюльпани, і ми будемо оновлювати повністю всі клумби. Та і в умовах війни ми активно продовжуємо свою роботу. Ми навіть працювали, коли велись активні бойові дії. Бо коли чисто в місті, тоді і людям приємно, і у самого настрій покращується. Коли дівчати вийшли ще перші тюльпани полоти, то люди підходили до них зі словами вдячності.»

На питання «Скільки людей наразі залишилось у штаті?» пан Віталій не задумуючись відповів, що на підприємстві залишились майже всі працівники. Штат налічує 146 людей, а зараз працюють 140. На сезонні роботи зазвичай наймають додаткових працівників, але основний штат залишається незмінним.

«Коли чисто в місті, тоді і людям приємно», фото-4, Віталій Морський

Віталій Морський

Недарма кажуть, що країна народжується знов, а працівники КП «Зеленбуд» перетворюють ці слова на дійсність. Чернігів розквітає – розквітне і вся Україна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Озеленення Чернігова #парки #сквери #весна #квіти #"Зеленбуд"
Оголошення
live comments feed...