• Головна
  • Маршрути будуть скорочені: у Чернігові планують відновити роботу тролейбусів
16:07, 12 травня 2022 р.

Маршрути будуть скорочені: у Чернігові планують відновити роботу тролейбусів

Маршрути будуть скорочені: у Чернігові планують відновити роботу тролейбусів

У Чернігові в червні планують відновити роботу тролейбусів. Маршрути будуть скорочені, і з’єднуватимуть кілька мікрорайонів. Про це повідомляє «Суспільне Чернігів» з посиланням на коментар начальника КП «Чернігівське тролейбусне управління» Руслана Ємця.

«Як буде точно – ще я вам сказати не можу. По мікрорайонах так: Масани будемо зв’язувати з Рокоссовського, це колишній 11 маршрут. Там у нас небагато пошкоджень. Зараз опори ставлять. І будемо зв’язувати Рокоссовського з центром, з вокзалом – теж небагато пошкоджень. Наразі тривають роботи на вулиці Шевченка й на вулиці Бєлова», – каже начальник «ЧТУ».

Тестові рейси тролейбусів запланували на кінець травня. Це потрібно для того, щоб перевірити, чи працює мережа.

«Ми зараз працюємо над цим – відновлюємо лінії в районі Бєлова, Ялівщини. Як це ми зробимо – ми спочатку повинні будемо прокатати тестово тролейбуси. Ми усуваємо недоліки, які ми бачимо, і тоді вже будемо запускати маршрути», – зазначив Ємець.

З його словами, такі тролейбуси не будуть здійснювати пасажирські перевезення (буде відповідна позначка), на зупинках не зупинятимуться. На такі рейси вийдуть кілька типів тролейбусів – нових та старих. Триватимуть тестові виїзди протягом кількох днів.

За словами Руслана Ємця, нині у Чернігові пошкоджено 50 кілометрів контактних мереж зі 110. На повне відновлення тролейбусного руху в місті необхідні кошти та людський ресурс, яких наразі недостатньо.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Відсутність громадського транспорту
35,2%
Немає роботи, неможливо заробити гроші
33,1%
Відсутні необхідні ліки
4,2%
Відсутність мостів та швидкого автомобільного сполучення з Києвом
14,6%
Відсутність деінде електрики, води, газу
6,1%
Нема проблем, з усім справимось
6,8%
#тролейбуси #транспорт #ЧТУ #Руслан Ємець
Оголошення
live comments feed...