• Головна
  • Евакуація 200: на Чернігівщині відкопують окупантів для обміну
17:58, 16 травня 2022 р.

Евакуація 200: на Чернігівщині відкопують окупантів для обміну

Евакуація 200: на Чернігівщині відкопують окупантів для обміну

Ще далеко не відгриміли останні вибухи на Чернігівщині, не встигла ще земля оговтатися від жахливих наслідків, що залишила за собою тут російська орда, а неподалік обласного центру розпочали роботи військовослужбовці пошукової команди «Евакуація 200».

Як повідомляє інформаційне агентство АрміяInform, точної кількості загиблих ще не знає ніхто. Щодня пошуковці з групи цивільно-військового співробітництва віднаходять численні тіла полеглих у новій війні сучасності.

Евакуація 200: на Чернігівщині відкопують окупантів для обміну, фото-1

— Понад місяць поблизу Чернігова тривали активні бойові дії. Тому головна наша мета — пошук тіл вбитих росіянами мирних українців та наших загиблих воїнів, — розповів керівник групи Леонід Бондар. — Пошуки проводимо як у лісах чи полях, так і в населених пунктах.

Кожен у групі має бойовий досвід і пройшов спеціальну підготовку. Справа їхня не проста і часто навіть небезпечна. Доводиться розбирати складні завали, обстежувати місцевість на наявність мін та інших боєприпасів, що не розірвалися, тощо.

У своїй роботі спецпідрозділ тісно співпрацює з іншими силовиками та місцевою владою. За потреби викликають саперів для розмінування, проводять опитування місцевого населення з метою відтворення хронології бойових дій у конкретному районі. Всупереч повітряним тривогам та несприятливим погодним умовам, «Сіміки» щодня продовжують роботу.

Евакуація 200: на Чернігівщині відкопують окупантів для обміну, фото-2

Одним із важливих завдань, що заплановані на кожен виїзд, є також пошук і ексгумація трупів солдатів та офіцерів росії. Дефіциту в них, за словами Леоніда Бондаря, на Чернігівщині немає, перш за все, завдяки Збройним Cилам України. Надалі знайдений «відпрацьований матеріал» обміняють на українських військовополонених.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Евакуація-200 #тіла загиблих #пошукові роботи #російські окупанти #війна #Леонід Бондар
Оголошення
live comments feed...