• Головна
  • «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!»
11:21, 24 травня 2022 р.

«Русскій воєнний корабль… ВСЬО!»

О 14:00 23 травня у відділеннях "Укрпошти" у Чернігові, Прилуках, Ніжині, Славутичі та Козельці стартував продаж марки "Русскій воєнний корабль…всьо". Через великий ажіотаж на купівлю першої марки про корабель, встановили ліміт на продаж: два блоки марок в одні руки, в одному блоці 3 марки. Є аркуш для відправлення за кордон і для відправлення в Україні.

«Русскій воєнний корабль… ВСЬО!», фото-1, фото з сайту Чернігівської ОВА

фото з сайту Чернігівської ОВА

Цю марку вже легендарну марку від «Укрпошти» з не менш легендарною без перебільшення фразою українського прикордонника вже можна знайти у поштових відділеннях. Церемонія її погашення відбулася у Чернігові на пішохідному мості через Десну. Долучилися начальник обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус, голова обласної ради Олена Дмитренко та очільниця Чернігівської дирекції «Укрпошти» Олена Дорошенко. Також купити марки можна і на п'яти онлайн майданчиках.

— Щоразу ми гасимо марку на символічному місці. Перший раз — на фоні пошкодженого Головпоштамту, сьогодні — «на дорозі життя». І це тільки підсилює силу напису на марці, бо попри все російському кораблю — ВСЬО! — зазначив В’ячеслав Чаус.

Як зазаначила керівниця Чернігівської дирекції «Укрпошти» Олена Дорошенко ця марка по Україні з оплатою коштуватиме 23 гривні.

— Марок цієї серії буде більше, ніж «Русскій воєнний корабль, іді...». Навіть якщо мільйон екземплярів в Україні продамо у перший же день, буде наступний мільйон. І не один, — коментує подію Олена Дорошенко .— Тепер чекатимемо марку з нашим улюбленцем Патроном!

«Русскій воєнний корабль… ВСЬО!», фото-2, фото з сайту Чернігівської ОВА

фото з сайту Чернігівської ОВА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#марка #Укрпошта
Оголошення
live comments feed...