• Головна
  • Чернігівська міськрада розгляне питання припинення договору оренди з ТЕЦ
18:11, 30 травня 2022 р.

Чернігівська міськрада розгляне питання припинення договору оренди з ТЕЦ

На сесії Чернігівської міськради розглянуть питання про дострокове припинення договору оренди цілісного майнового комплексу ТЕЦ.

Нині її орендує фірма «ТехНова». Вона і звернулася 11 травня з пропозицією про розірвання договору оренди до міського голови Владислава Атрошенка, пише «Суспільне Чернігів».

«Знищено вузол подачі вугілля. І на сьогодні орендар розуміє, що будуть напрацьовані ще додаткові збитки на газу, і він це зіштовхнув на місто. Насправді це величезна задача, але технічно і технологічно це потрібно було робити 10 років назад – повертати його до управління коммайна, щоб воно ним займалося», – сказав Атрошенко.

Внаслідок артилерійських та мінометних обстрілів на «Чернігівській ТЕЦ» зруйнований вузол подачі вугілля, вузол хімічної підготовки води, центральну щитову та ділянки теплових магістральних мереж. Подекуди на магістралях відсутні до восьми метрів труб.

Зі слів Владислава Атрошенка, передача майнових комплексів в управління міста надасть можливість залучати кредитні кошти на їх модернізацію.

Владислав Атрошенко вважає, що повернення ТЕЦ в комунальну власність надасть можливість хоча б гіпотетично говорити про об’єднання мереж «Чернігівської ТЕЦ» та «Облтеплокомуненерго» та будівництво поряд з ТЕЦ сміттєпереробного заводу. Лише розробка такого проєкту реконструкції, за оцінками міського голови, може коштувати до кількох мільйонів євро.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернігівська ТЕЦ #розірвання договору #міська рада
Оголошення
live comments feed...