• Головна
  • Спирт питний: властивості та сфера використання
Новини компаній
12:16, 15 липня 2022 р.

Спирт питний: властивості та сфера використання

Новини компаній

Якщо уважно придивитися до складу будь-якого спиртного напою, можна виявити компонент, який є й у горілці, і в лікері, і в наливці – етиловий спирт. Варто враховувати, що він буває харчовим та технічним. Саме перший є основною сировиною для виробництва лікеро-горілчаних виробів, а також часто використовується як допоміжна сировина. А ось для виробництва технічного спирту використовують не зернові культури або крохмалевмісні компоненти, а деревину та нафту. Тому його заборонено вживати. Це може бути вкрай небезпечним для організму людини.

Властивості та склад спиртів

Спирт є прозорою безбарвною рідиною з характерним запахом і пекучим смаком. Етиловий спирт входить до складу всіх алкогольних напоїв, починаючи від слабоалкогольних та закінчуючи міцними. Ця речовина добре розчиняється у воді в будь-яких пропорціях. Температура кипіння етанолу становить 78℃, а замерзання -117℃. Подібні властивості дозволяють використовувати речовину не тільки при створенні алкогольних напоїв, але і в кулінарії, як розчинник харчових ароматизаторів, консервант тощо

При створенні спирту використовуються сировина різного типу. В Україні для цього частіше за все використовують різні сорти зерна, картоплі та цукрових буряків. Також можуть використовуватись інші сільськогосподарські культури. Найякіснішим є етиловий спирт, виготовлений із добірних сортів пшениці, ячменю та жита. Більшість харчового спирту, що виробляється на території нашої держави, активно використовується при виготовленні горілки та інших алкогольних напоїв.

Сфера використання питного спирту

Купить спирт питьевой активно застосовується у різних галузях народного господарства. Звичайно основним споживачем цієї продукції є алкогольна промисловість. Питний спирт необхідний для виробництва міцних алкогольних напоїв. Також він застосовується у домашньому чи промисловому виноробстві. У цій сфері питний спирт служить для закріплення винних напоїв та припинення процесів бродіння.

Крім цього він набув широкого поширення в медичній та фармакологічній індустрії. З нього виготовляються лікарські засоби для зовнішнього застосування. З питного спирту також робляться гіркі настоянки за різними рецептами. За участю етанолу проводиться знезараження відкритих ран. При цьому важливо пам'ятати, що це висококонцентрована речовина. Тому не виключено, що на оброблених ділянках тіла може початися лущення шкірних покривів.

Ще одна сфера застосування – хімічна промисловість. Тут питний етанол може застосовуватися як додатковий інгредієнт при виготовленні косметичних засобів. Як бачите, його сфера застосування є дуже широкою.

Відмінності спиртів та наявність сертифіката

В Україні класифікація спиртів здійснюється відповідно до ДСТУ 4222:2003 та ДСТУ 4221:2003. Виходячи з чинних національних стандартів, етанол повинен відповідати наступним вимогам:

·Зовні бути абсолютно прозорим.

·Не мати ніяких сторонніх частинок.

·Не мати ніякого присмаку та запаху.

Незалежно від того, з якою метою ви маєте намір його придбати, дуже важливо звертати увагу на наявність відповідного сертифіката, що гарантує високий рівень якості. Отримати високоякісну продукцію можна виключно в тому випадку, якщо під час виробництва дотримувалися всіх технологічних норм. Наявність підтверджувальних документів може допомогти вам переконатися у цьому. Якщо ви співпрацюєте з професійним, надійним підприємством https://spirt24.com , яке пропонує якісну продукцію, воно без проблем і будь-якої миті зможе надати документи, що підтверджують якість.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...