• Головна
  • Чернігівські електровелосипеди BAYKA презентували у Німеччині
10:11, 17 липня 2022 р.

Чернігівські електровелосипеди BAYKA презентували у Німеччині

Чернігівські електровелосипеди BAYKA презентували у Німеччині

Це відбулося під час виставки найбільшої виставки в Європі Eurobike 2022, яка проходила з 13 по 17 липня у німецькому Франкфурті. На цій виставці демонструють свою продукцію найбільші виробники електробайків з усього світу. Примітно, що чернігівська компанія була єдиним українським виробником, представленим на виставці.

Як повідомив керівник компанії BikeBox Олександр Литвин, на виставці у Франкфурті було представлено дві моделі електробайків чернігівського виробництва під загальним брендом BAYKA. Перша модель - потужний електробайк E-motion, а друга - вантажний велосипед BoxTruck.

Олекснад Литвин з електробайком E-motion торгової марки BAYKA, Фото зі сторінки Олександра Литвина у Facebook

Олекснад Литвин з електробайком E-motion торгової марки BAYKA, Фото зі сторінки Олександра Литвина у Facebook

На виставці E-motion є найпотужнішим байком, який привернув неабияку увагу серед відвідувачів та конкурентів. Унікальна рамна конструкція дозволяє легко використовувати його як звичайний велосипед і як eндуро-байк, а також батарея великої ємності надає широкий спектр застосування. Не даремно назвою BAYKA є саме E-motion, адже при їзді на ньому отримуються незабутні враження та емоції.

А вантажний велосипед BoxTruck здивував найбільшою вантажопідйомністю та дальністю ходу в своєму класі, що робить його унікальним серед представлених експонентів. Завдячуючи нашим конструкторам BoxTruck має унікальну конструкцію та компоновку електроприводу, яка створює можливість гарної керованості, а мультифункціональна вантажна платформа дозволяє з легкістю перевозити весь можливий спектр вантажів.

Вантажний велосипед BoxTruck торгової марки BAYKA, Фото зі сторінки Олександра Литвина у Facebook

Вантажний велосипед BoxTruck торгової марки BAYKA, Фото зі сторінки Олександра Литвина у Facebook

За словами Олександра Литвина, український бренд електровелосипедів BAYKA став відкриттям для європейського ринку. Презентація моделей пройшла успішно, а процес налагодження партнерських, а подекуди і дружніх зв‘язків розпочався прямо на виставці та вже має свої результати.

Це підтверджує у своєму дописі на власній сторінці у Facebook і Олександр Суворов, співзасновник чернігівської компанії-виробника:

Скажу як є: всі були шоковані: відвідувачі, місцеві, колеги та конкуренти... Так, в країні, де йде війна, ми не тільки відновлюємо виробництво, а й запускаємо нові проекти.

Також Олекснадр Суворов трохи розповів про сам процес створення компанії, яка представила ці моделі на виставці у Німеччнині.

Під час війни Pet Technologies, я та генеральний директор BikeBox Олександр Литвин створили компанію, яка є виробником електровелосипедів. Bikebox - це молода команда ентузіастів і єдині в Україні, хто в цей складний час не тільки запустив виробництво з нуля, а й встиг вивезти свої проекти на виставку в Німеччину! Пишаємося, що, попри всі труднощі, ми змогли це зробити! Пишаюся, що це робиться в нашій рідній Україні. І особлива подяка Чернігівській ОВА за підтримку та за можливість відвідати виставку. Незважаючи на всі труднощі з виробництвом, кадрами, комплектуючими та логістикою, ми все ж зробили Слава Україні!

Проект створення виробництва електробайків у Чернігові було презентовано ще минулого року на конкурсі стартапів в Чернігівській Агенції регіонального розвитку. За підсумками конкурсу і за посередництва президента ЧРТПП Костянтина Iванова були проведені переговори між потенційними партнерами та інвесторами, і процесс створення компанії та виробництва було запущено.

Радіємо за земляків і бажаємо успіхів цьому чудовому проєкту!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернігів #електробайк #велосипеди #BAYKA #Франкфурт #EuroBike

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Анатолій
19 липня 2022 р., 21:42
Олександре, немає у цього проекту щодного майбутнього, так само як із Ваумаск.
Останні новини
Оголошення
live comments feed...