• Головна
  • Разом творять історію: як українське виробництво упаковки з алюмінію допомагає ЗСУ і волонтерам під час війни
Новини компаній
13:29, 19 липня 2022 р.

Разом творять історію: як українське виробництво упаковки з алюмінію допомагає ЗСУ і волонтерам під час війни

Новини компаній

Йдучи шляхом славних традицій наших предків, Україна сьогодні творить нову історію. Потужна армія + надійний тил = перемога над окупантом, якої прагне вся країна.

Що відбувається на фронті, ми стежимо кожного дня. А як тим часом живе тил? З початком війни багато українських підприємств почали допомагати війську, парамедикам, біженцям, співпрацювати з волонтерськими організаціями, залучаючи не тільки грошові активи, а й внутрішні ресурси. Одною з таких компаній є український виробник харчової упаковки з фольги СтудіоПак.

Разом творять історію: як українське виробництво упаковки з алюмінію допомагає ЗСУ і волонтерам під час війни, фото-1

Від 24 лютого і до сьогодні – наполеглива праця на перемогу

Хоча бліцкриг рф і не вдався, та все ж зробив багато шкоди, зокрема, на Київщині, де зосереджене виробництво СтудіоПак. З початком війни підприємство було змушене призупинити роботу. Проте не громадську діяльність, що згодом переросла в волонтерську!

На безоплатній основі компанія передала 3 000 000 одноразових алюмінієвих контейнерів для їжі ресторанам, волонтерських організаціям. Щоб гарячі обіди і смачні перекуси потрапили в руки ЗСУ, медиків, тероборони, пожежників, поліції, переселенців вчасно та в найкращих кондиціях. Зокрема, виробник Студіопак співпрацює з такими закладами, як:

  • мережа ресторанів Gastrofamily сім'ї Борисових, які приготували понад 80 000 обідів для ЗСУ, ТРО, ДСНС та лікарів столичного «Охматдиту»;
  • BAO restaurant – щодня передають 2000+ порцій їжі для Збройних Сил України, поліції, працівників метро, біженців, малозабезпечених громадян;
  • Освітня територія Midgard – в шкільному ресторані LA CAMPUS кулінари закладу та добровольці готують ланчі для тероборони та для нужденних киян. Близько 1500 порцій щодня;
  • Box catering готує близько 2000 страв щодня для нужденних.

Спільно зі СтудіоПак і волонтерами також допомагають мережі Мафія, Goodwine, Сушія Евразія, il Molino, М'ясторія та багато інших.

Разом творять історію: як українське виробництво упаковки з алюмінію допомагає ЗСУ і волонтерам під час війни, фото-2

Що для волонтерів пропонує СтудіоПак сьогодні

Наразі серед асортименту виробника можна знайти харчові алюмінієві контейнери, картонну упаковку для їжі, харчову фольгу та плівку в рулонах. Різних розмірів, форми та об'єму. Повний каталог продуції доступний на сайті studiopak.ua

Відновивши виробництво ще на початку квітня, підприємство сьогодні надає змогу волонтерам купити харчову алюмінієву упаковку за спеціальними умовами! Щоб скористатися вигідною пропозицією, благодійним організаціям достатньо підтвердити свій статус. Подробиці за телефоном +380 (50) 601 47 07.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...