• Головна
  • Обласний військовий комісар Чернігівщини розповів, як ставиться до вручення повісток за провину
17:56, 2 серпня 2022 р.

Обласний військовий комісар Чернігівщини розповів, як ставиться до вручення повісток за провину

Вручення повісток військовозобов‘язаним за якусь провину – це ганебне явище, тому що армія не виправна колонія. Обласний військовий комісар Олег Гончарук у відео на телеканалі «Дитинець» розповів про ставлення до практики вручення повісток, як покарання за провину чи неналежну поведінку.

– Я, як і мої колеги, начальники обласних і районних територіальних центрів, вважаємо, що це ганебне явище на сьогоднішній день. Ми ніяким чином не прагнемо вручати повістки військовозобов‘язаним за якусь провину, тому що ми не виправна колонія, яка повинна когось виховувати.

Гончарук підкреслив, що повістки вручалися насамперед на блокпостах і на територіях з великим скупченням громадян, тому що законодавством передбачені саме такі місця для вручення відповідних повісток для виклику до територіальних центрів.

– Знову ж таки, встановлена певна комендантська година. Є дуже багато порушників, які порушують комендантську годину. І одним із з‘ясувань причини порушення, а також хто цей громадян, чому він перебуває в даному місці, його відношення до військового обов‘язку, є виклик до територіальних центрів саме повісткою. Також перевіряється, чи дійсно він має право перебувати на певній території, тому що згідно законодавства забороняється залишення свого постійного місця проживання без відповідного дозволу керівника територіального центру.

Також обласний військовий комісар наголосив, що вручення повістки за провину – це ганебне явище.

– На сьогоднішній день військову службу не повинні проходити громадяни у вигляді покарання. Це почесний обов‘язок кожного громадянина нашої держави по захисту суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Не може військовослужбовець в якості провини проходити військову службу, тому що він буде ганьбити, на сам перед, ті бойові традиції і подвиги, які здійснили на сьогоднішній день наші бійці, захищаючи нашу державу.

Нагадаємо, у Чернігові з 23-ї години 29 липня по 4 годину ранку 30 липня поліцейські вручили повістки кільком військовозобов‘язаним чоловікам, які порушували комендантську годину, яка діяла в цей час.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Олег Гончарук #військовий комісар #повістка #провина
Оголошення
live comments feed...