• Головна
  • Частину вулиці Чорновола перекриють: чому та як надовго
15:50, 4 серпня 2022 р.

Частину вулиці Чорновола перекриють: чому та як надовго

4 серпня відбулось засідання виконавчого комітету Чернігівської міської ради, де було обговорено питання про перекриття руху автотранспорту на ділянці вул. Чорновола для проведення аварійно-відновлювальних робіт. Доповідав за цим питанням заступник начальника управління ЖКГ Дейнеко Євгеній Васильович.

Даними проектом рішення пропонується перекрити частину вулиці В’ячеслава Чорновола вздовж житлового будинку №15 з 08:00 5 липня 2022 року до 31 грудня 2022 року для запобігання виникнення аварійних ситуацій під час проведення ремонтних робіт будинків, які були пошкоджені внаслідок російської агресії. За словами Євгенія Дейнеко, буде перекрито не всю вулицю В’ячеслава Чорновола, а однойменний провулок до першого заїзду до житлової території. Цей провулок з’єднує вул. В’ячеслава Чорновола з вул. Івана Богуна.

Частину вулиці Чорновола перекриють: чому та як надовго, фото-1, Фото: Сергій Тонканов

Фото: Сергій Тонканов

«Наразі розпочато вже аварійно-відновлювальні роботи, встановлено посилення для того, щоб більших обвалів, розчищено від бетону та залишків сміття. Додатково вийшли учора експерти, було обстежено конструкції, які були під завалами. І далі будемо рухатися відповідно до висновків експертів.» - прокоментував процес аварійно-відновлювальних робіт Євгеній Дейнеко.

Частину вулиці Чорновола перекриють: чому та як надовго, фото-2, Управління ЖКГ

Управління ЖКГ

Секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако запевнив, що особливих перешкод перекриття вулиці не створить.

Зокрема, виникла необхідність перекриття руху автотранспорту ще на декількох вулицях для проведення аварійно-відновлювальних робіт. Про це повідомив заступник директора КП «Чернігівводоканал» Вовк Павло Іванович.

«Виникла необхідність проведення перекриття вулиці Мстиславської до вулиці Гоголя з 8 по 13 серпня. По вулиці Тарновського повинно провестися сортування відрізку дороги з 8 по 12 серпня.»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вулиці #перекриття #ремонт
Оголошення
live comments feed...