Новини компаній
13:35, 15 серпня

Якими бувають тепловізори

Новини компаній

Тепловізор являє собою спеціальний прилад, який може показувати теплову карту випромінювання. Без такого цифрового обладнання, людське око не спроможне це побачити. Слід відзначити, що пристрій показує тільки інфрачервоний спектр випромінювання.

Саме обладнання включає такі складові, як:

  • Об’єктив.
  • Матриця.
  • Дисплей.
Якими бувають тепловізори, фото-1

За посиланням https://sotnyk.net/teplovizory/ можна знайти якісні моделі та більш детально ознайомитись з ними. Така техніка призначена для спостережень за цілями, які знаходяться на дальній або середній відстані, від того, хто спостерігає. У звичайних приборах така відстань може сягати 1,5-2 км, в більш потужних навіть 4 км.

Важливо відзначити що техніка буде показувати зображення й в повній темряві, й при великому задимлені, й навіть при поганій погоді. Завдяки тому, що при всіх цих умовах можна знайти ціль, військові можуть вести прицільний вогонь в будь-який час.

Якими бувають тепловізори

За типом конструкції зазвичай виділяють два типи тепловізорів: монокуляри та бінокуляри. Кожен з варіантів має як сильні сторони, так і слабкі. Розгляньмо спочатку монокуляри. Вибрати такий варіант буде гарним рішенням оскільки вони мають набагато нижчу вартість. При цьому середня дальність таких моделей може сягати півтори кілометри. Для таких моделей характерна невелика вага та розмір. Зазвичай вони важать не більше п’ятисот грам. Завдяки компактності їх можна використовувати однією рукою.

Бінокуляри краще підходять для тих випадків, коли потрібно відстежувати ціль тривалий час. Також вони працюють на більш дальні дистанції та зазвичай гарно бачать ціль, що знаходиться на відстані двох кілометрів та більше. Крім цього, вони є більш автономними, оскільки можуть працювати до шістнадцяти годин. Головним недоліком вважається вартість, тому що вони у два, а то й в три рази дорожчі за монокуляри.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...