• Головна
  • Страховка на тимчасово ввезені авто. Як оформити?
Новини компаній
11:00, 18 серпня

Страховка на тимчасово ввезені авто. Як оформити?

Новини компаній

Мати поліс обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності необхідно всім транспортним засобам. Це стосується, як мотоциклів, так і фур. Також автомобілів, які зареєстровані в Україні, та тих, що зареєстровані закордоном. Якщо виявиться, що транспортний засіб не застрахований – доведеться сплатити штраф.

Якщо казати іншими словами, то всі автомобілі й розмитнені, й не розмитнені мають бути застраховані в обов’язковому порядку. Страхувати потрібно і транзитні автомобілі, які тимчасово знаходяться в країні. Щоб не купувати довгострокову страховку, можна взяти поліс на коротший термін. Компанія KIRINS надає можливість оформити ОСЦПВ на термін від п’ятнадцяти днів.

Скільки буде коштувати страховка

Щоб прорахувати вартість страховки на транзитні номери потрібно перейти на сторінку компанії, яка розташована на сайті  https://kirins.com.ua/osago/. Визначити кінцеву вартість можливо тільки після врахування усіх факторів, які на неї впливають. Вона буде залежати від:

  • Який тип транспортного засобу потрібно застрахувати. На причеп, мотоцикл, автобус, вантажівку, легковий автомобіль та таке інше, будуть діяти різні ціни.
  • Який об’єм двигуна має легковий автомобіль. У випадку вантажівок розрахунок буде проводитися в залежності від вантажності.
  • Терміну дії страховки. Мінімальний термін складає п'ятнадцять днів, максимальний – один рік. Більшість автомобілів страхуються на один рік. У випадку з автобусами, страховку потрібно пролонгувати кожні пів року. Але коли мова йде про транзитні автомобілі, які знаходяться на території країни короткий проміжок часу, кращий вибір – короткострокова страховка.
  • Крім цього на вартість автоцивілки буде впливати місто, в якому прописаний власник транспорту. Раніше це залежало від міста, в якому зареєстровано транспортний засіб.

Щоб дізнатися кінцеву вартість, достатньо ввести всю необхідну інформацію в онлайн калькулятор, розташований на сайті  https://kirins.com.ua/. Після покупки, можна перевірити ОСЦПВ по він коду. Для цього достатньо ввести або номер полісу, або номер автомобілю у централізованій базі даних МТСБУ. При цьому слід враховувати, що якщо поліс було укладено не так давно, то він може ще не показуватися у базі. Зазвичай потрібно почекати декілька днів до того, як він з’явиться в системі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...