• Головна
  • Гороскоп на тиждень 22-28 серпня: прогноз для всіх знаків Зодіаку
09:02, 21 серпня

Гороскоп на тиждень 22-28 серпня: прогноз для всіх знаків Зодіаку

Попереджений – значить озброєний! Вже завтра розпочнеться черговий тиждень, зі своїми складнощами, успіхами та переживаннями. На всіх нас чекають різні події як успішні, так і не дуже. Але все це складові життя, без яких неможливо.

Тож пропонуємо Вам ознайомитись із гороскопом для всіх знаків на 22-28 серпня:

Гороскоп на тиждень з 22 по 28 серпня: ОВЕН (21 березня – 20 квітня)

Потреба зближуватися з iншою людиною i дослiджувати новi межi стосункiв може увiйти до суперечностi з бажанням зберегти незалежнiсть. Конфронтацiя, суперництво на цьому тижнi створять фон для тих контактiв, де ви претендуєте на лiдерство. Дiйте рiшучiше у понедiлок i вiвторок. Несподiванi аргументи в переговорах з партнерами пiдуть на користь справi. Але зменште оберти у четвер i не ухвалюйте важливих рiшень до кiнця тижня.
Сприятливi днi: 22, 23; несприятливi: 24.

Гороскоп на тиждень з 22 по 28 серпня: ТЕЛЕЦЬ (21 квітня – 21 травня)

Якщо у вас є конкретнi завдання на цей тиждень, то приступайте до їхньої реалiзацiї вже у понедiлок. Не все пiде за планом, але результати порадують. Покупки, вiдвiдування виставок i косметичних салонiв теж добре приурочити до цього тижня. Середа пiдходить для важливих переговорiв або душевних розмов з близькою людиною. У вихiднi знайдiть для себе справи, якi допоможуть вiдволiктися вiд поки невирiшуваних проблем. Краще всього провести цей час з близькими.
Сприятливi днi: 24, 28; несприятливi: 23.

Гороскоп на тиждень з 22 по 28 серпня: БЛИЗНЮКИ (22 травня – 21 червня)

Понедiлок створить хороший посил для вирiшення важливих питань на цьому тижнi. З`являться новi цiкавi iдеї i плани. Але уважно стежте за ходом розвитку кожної ситуацiї. Партнери можуть проявляти нечеснiсть, порушувати зобов`язання i домовленостi. У четвер легко опинитися у безвихiднiй ситуацiї, але поки i не варто робити вибiр - через декiлька днiв все може вирiшитися саме собою. Суботу використовуйте для поїздок i активного вiдпочинку.
Сприятливi днi: 27; несприятливi: 25.

Гороскоп на тиждень з 22 по 28 серпня: РАК (22 червня – 22 липня)

Це кращий час, щоб внести полiпшення в iнтер`єр свого будинку. У понедiлок можна робити придбання, приступати до реалiзацiї своїх дизайнерських проектiв або запрошувати з цiєю метою фахiвцiв. У особистому життi теж намiчаються позитивнi змiни. Не йдiть вiд вiдвертої розмови в середу. Вона сприятиме зближенню, а романтичнi спокуси i парадокси почуттiв розбудять ваш iнтерес до флiрту i наповнять життя приємними враженнями.
Сприятливi днi: 23, 26; несприятливi: 25.

Гороскоп на тиждень з 22 по 28 серпня: ЛЕВ (23 липня – 22 серпня)

Цього тижня не розпилюйте свої сили на другоряднi справи. Вже у понедiлок несподiвана iнформацiя може направити вашу увагу на якийсь новий напрям. Можливо, вам захочеться переглянути питання партнерства. У першiй половинi тижня несподiванi i ефектнi рiшення пiдкажуть вам самi партнери. Але з четверга вже не варто проявляти надмiрну активнiсть. Краще зайняти позицiю спостерiгача i бiльше часу придiлити своїм особистим справам.
Сприятливi днi: 23; несприятливi: 28.

Гороскоп на тиждень з 22 по 28 серпня: ДІВА (23 серпня – 23 вересня)

Зосередьте свою увагу на фiнансових питаннях. Збiльшуються доходи, але можуть зрости i вашi витрати. Вiзьмiть вiдпустку, якщо не встигли вiдпочити ранiше. Попереду багато справ, а зараз у вас є можливiсть вiдволiктися вiд турбот, зняти напругу, провести бiльше часу на природi. Тиждень сприятливий для поїздок, особливо, перша його половина. З п`ятницi розмови з близькою людиною переводьте в нейтральне русло, щоб уникнути можливих проблем.
Сприятливi днi: 22, 24; несприятливi: 23.

Гороскоп на тиждень з 22 по 28 серпня: ТЕРЕЗИ (24 вересня – 23 жовтня)

У першi два днi тижня вам добре вдаватимуться справи, де ви зможете проявити свої творчi здiбностi. Вiдвiдайте виставки, презентацiї, внесiть якiсь моднi елементи в свiй житловий простiр. З середи з`являться проблеми, якщо ви не звертатимете увагу на сигнали, якi одержуєте завчасно. У особистих вiдносинах до вихiдних можуть накопичитися претензiї до партнера. Зменште оберти i направте свою енергiю на гiднi цiлi.
Сприятливi днi: 22; несприятливi: 26.

Гороскоп на тиждень з 22 по 28 серпня: СКОРПІОН (24 жовтня – 21 листопада)

Вас можуть займати питання престижу i домiнування, але поки краще зайнятися власним iмiджем i зробити вiдповiднi придбання. Для цих цiлей пiдходить перша половина тижня. З четверга доведеться зiткнутися iз зовнiшнiм або внутрiшнiм випробуванням, коли перестануть працювати деякi звичнi схеми вiдносин. Не поспiшайте проявляти iнiцiативу, але й не утримуйте те, чому вийшов термiн. На побутовому рiвнi добре позбавлятися вiд старих речей.
Сприятливi днi: 23, 27; несприятливi: 25.

Гороскоп на тиждень з 22 по 28 серпня: СТРІЛЕЦЬ (22 листопада – 21 грудня)

Вашi рiшення та їхнє здiйснення проходитимуть на одному диханнi. Зустрiчi, обговорення нових напрямiв дiяльностi, роботу з рекламою плануйте на першу половину тижня. Потiм доведеться перемкнутися на домашнi справи. Емоцiї багато в чому визначатимуть розвиток подiй. Краще не ускладнювати i без того напружену атмосферу, але знайти спосiб пожвавити вiдносини. Поїздки, зустрiчi з друзями можна планувати на суботу.
Сприятливi днi: 22, 26; несприятливi: 24.

Гороскоп на тиждень з 22 по 28 серпня: КОЗЕРІГ (22 грудня – 20 січня)

Вам необхiдно чiтко визначити майбутнi завдання. Можливостi розширюються, але поки для вас горить жовтий сигнал свiтлофора перед включенням зеленого. Збирайте iнформацiю, розширюйте зв`язки i виконуйте рутинну частину роботи. У четвер проявiть мудрiсть i стриманiсть в тих ситуацiях, де позицiї та iнтереси учасникiв виявляться суперечливими. Через декiлька днiв компромiсне рiшення знайдеться. В недiлю корисним буде будь-яке фiзичне навантаження.
Сприятливi днi: 25, 28; несприятливi: 27.

Гороскоп на тиждень з 22 по 28 серпня: ВОДОЛІЙ (21 січня – 18 лютого)

У понедiлок i вiвторок вашi фантазiї можуть виявитися не такими вже безпiдставними i наблизять вас до оригiнального рiшення. Переговори, угоди прагнiть вiдразу оформляти i швидко просувайте свої справи. Поки не варто розраховувати на зниження навантаження, але попереду хорошi перспективи i заради них варто потрудитися. У вихiднi спробуйте побути на природi. Вiдкритий простiр, вiдсутнiсть суєти сприятимуть швидкому вiдновленню сил.
Сприятливi днi: 28; несприятливi: 23.

Гороскоп на тиждень з 22 по 28 серпня: РИБИ (19 лютого – 20 березня)

У понедiлок починається сприятливий перiод, який продовжиться майже два мiсяцi, i ви зможете вирiшити ранiше вiдкладенi питання. Плануйте переговори та iншi важливi заходи на середу. У четвер добре позбавлятися вiд шкiдливих звичок або речей, якi вийшли з моди. Наведiть лад в своїх шафах, звiльнiть мiсце для нових придбань. Ви можете вiдчувати сильну напругу в другiй половинi тижня. Прагнiть частiше робити перерви в роботi.
Сприятливi днi: 27; несприятливi: 25.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гороскоп #астрологія #гороскоп на тиждень #гороскоп для всіх Знаків зодіаку
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...