• Головна
  • Навчальний рік на носі: які із закладів освіти приймуть цього року дітей
16:55, 25 серпня

Навчальний рік на носі: які із закладів освіти приймуть цього року дітей

До початку навчального року залишаються лічені дні. Тому внести ясність у те, які заклади будуть працювати та чи обладнані вони елементарними укриттями, є просто необхідністю. Тож, на позачерговій сесії Чернігівської міської ради депутати, окрім технічних та земельних питань, заслухали звіт начальника Управління освіти Василя Білогури про готовність шкіл до нового навчального року.

«У результаті бойових дій на території міста Чернігова зруйновано повністю два заклади загально середньої освіти, в яких навчалося 1 274 дитини. Наразі діти розподілені по іншим закладам загальної середньої освіти, враховано всі бажання батьків. Це школи №35, №14, №34, №1, №15, №32. Більшість дітей написали заяви про переведення в школу №13.» - повідомив на початку своєї промови Василь Білогура.

Впродовж квітня було проведено візуальний огляд навчальних закладів і було практично встановлено, що із 32 закладів загальної середньої освіти отримали різного ступеня пошкодження 25 із них. З 52 закладів дошкільної освіти пошкоджені були 37 із них. А із закладів проф. освіти – 5. Ступінь руйнувань є абсолютно різним по кожному закладу.

Найбільших руйнувань зазнали заклади загальної середньої освіти №6, №11, №13, №16, №19, №29, №31. Із закладів дошкільної освіти - садочок №72, в який було пряме попадання, у один з корпусів зайнялась пожежа. Із закладів проф. освіти був пошкоджений будівельний ліцей. Загалом, за результатами візуального огляду було встановлено, що внаслідок прямих попадань в заклади освіти були зруйновані 13 тисяч метрів квадратних покрівлі, 57 тисяч метрів квадратних покрівлі було ушкоджено внаслідок осколочних попадань та понад 31 тисяча квадратних метрів віконних конструкцій. Зараз ремонтні роботи відбуваються за рахунок міського та державного бюджету.

«За кошти міського бюджету роботи проводились або проводяться в школах №3, 12, 11 та планується №19, 20, 6, 13. Садочки – №26. За кошти державного бюджету сьогодні відбувається заміна віконних конструкцій у шести закладах дошкільної освіти №22, №52, №57, №60, №64, №77»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Освіта #навчання #школи
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...