• Головна
  • Як допомогти дитині у вивченні англійської мови
Новини компаній
12:00, 30 серпня

Як допомогти дитині у вивченні англійської мови

Новини компаній
Як допомогти дитині у вивченні англійської мови, фото-1

Часто батьки не знають англійської мови, не можуть допомогти в навчанні своїй дитині. Принаймні вони так гадають, але це зовсім не так. Викладачі, які займаються дитячими групами, вважають, що допомога від батьків насправді може бути великою. Навіть незважаючи на те, що програма може бути складна, вік дитини від цього не залежить. А займаючись разом із дитиною, навіть не знаючи англійської, допоможе досягти результатів у навчанні.

На прикладі дітей дошкільного віку це можна легко побачити. Діти віком 3-5 років, ще не навчилися писати і читати, але дуже люблять грати в різні ігри, легко сприймають щось нове і цікаве. Це можна використовувати в навчанні на курсах Англійська мова для дітей Одеса.

Займаючись вдома з дитиною після курсів, виконуючи домашні завдання, ви можете вигадати цікаву гру. Наприклад загадуючи загадки вашою рідною мовою, дитині можна запропонувати назвати відгадане слово англійською мовою. Можна знайти яскраві кольорові картинки для вивчення квітів. Вони можуть бути різного розміру. Таким чином дитина може розповідати кольори картинок англійською мовою і відразу горити розмір картинки. Картинки можна підібрати із зображенням мультяшних героїв. За якими можна у дитини запитати якогось розміру ока, вуха і тд. Скільки вони мають лап. Можливо на зображенні будуть зображені квіти, будинки. Це все можна порахувати і розповісти кількість предметів на картинці.

Можна навіть трохи заплутати дитину і сказати, що на картинці у собаки 3 лапи або 2 хвоста. Якщо дитина розуміє, що ви дали не правильну відповідь, вона обов'язково вас виправить і назве правильну кількість. Добре працює методика з розрізанням картинок, можна зробити з однієї картинки пазли та попросити дитину їх правильно зібрати та склеїти. Таким чином, крім вивчення мови, ви розвиватимете у дитини дрібну моторику, тому що в такому віці важко правильно і рівно склеювати картинки. плюс додатися розвиток логічного мислення. Всі ці заняття потрібно побудувати правильно та цікаво для дитини. А ще картинки можна зробити чорно білими і в кінці після їх склеювання можна ще попросити дитину їх розфарбувати, після чого назвати англійською кожен колір.

Сніданок або полуденок можна зробити приємним і корисним. Можна ставити питання англійською мовою, що хоче дитина на сніданок або полудень - фрукти, чай, сік, булочку, що завгодно, з тарілки та чашки якого кольору вона хоче їсти та пити. Нехай він попросить у вас усе це англійською мовою.

Діти люблять коротенькі вірші та пісеньки, які без проблем вчать їх напам'ять. Можна щодня включати аудіо-ролики англійською мовою, дивитися відеоролики мультиків, слухати казки англійською мовою.

Рівень навчання англійської для підлітків трохи складніший, ніж у маленьких дітей. Курси англійської мови для підлітків в Одесі розробляють різні методики для досягнення гарного результату. У підлітковому віці учні вже вміють самі писати та читати. Вони вже можуть знати англійську абетку, але їм складно зіставити усне слово з письмовим знаком. Вдома ви можете позайматись зі своєю дитиною, зробити як домашнє завдання після курсів. Якщо у вас магнітний алфавіт, ви можете розставити його на дошці або зробити картинки з англійськими літерами і цифрами, розклавши їх вроздріб. Вимовляючи вголос літери чи цифри, дитина повинна знайти їх на картинці та показати. Слова потрібно вимовляти повільно, щоб дитина змогла запам'ятати і почути вимову.

Якщо батьки працюю в компанії, яка має іноземних партнерів, буде цікавим поєднати курси своєї дитини з навчанням на курсах бізнес англійська Одеса. Таким чином, у вас буде спільна практика.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...