• Головна
  • У 40-кілометровій прикордонній зоні Чернігівської області школи працюватимуть дистанційно
22:46, 31 серпня

У 40-кілометровій прикордонній зоні Чернігівської області школи працюватимуть дистанційно

У 40-кілометровій прикордонній зоні Чернігівської області школи працюватимуть дистанційно

У Чернігівській області 20% шкіл розпочнуть новий навчальний рік у режимі офлайн. Про це повідомив голова Чернігівської ОВА В‘ячеслав Чаус.

«Це насправді дуже мало, але згодом ця цифра буде збільшуватися», – зазначив він.

За словами В‘ячеслава Чауса, по інших школах проводяться аудити об‘єктів укриття. Ці заклади готуються до очного і до змішаного навчання.

Загалом, за змішаною формою навчатимуться учні близько 30% шкіл області.

«Половина шкіл, зокрема і школи з 40-кілометровою зоною вздовж кордонів із росією та білоруссю, на жаль, будуть працювати виключно дистанційно. Це дуже важливо, бо це безпекове питання», – каже голова Чернігівської ОВА.

Також В‘ячеслав Чаус додав, що наразі вирішується питання щодо надання якісного інтернету у сільські місцевості, де поганий зв‘язок.

«Працюємо із мобільними операторами задля того, щоб забезпечити покращення зв‘язку на території Чернігівської області. Але треба розуміти, що мобільні оператори – це бізнесмени, які заробляють на нас гроші. Ми маємо розуміти, що це бізнес. До речі, був високомаржинальний бізнес. Так думаю, що він так і залишився. На місцевому рівні дуже важко змусити оператора в тій чи іншій громаді, там де дуже мало трафіку, поставити вежі мобільного зв‘язку. Але дуже хотілося, щоб при отриманні мобільним оператором ліцензійних умов на ведення діяльності, обов‘язково був пункт, в якому було б написано, що мобільний оператор в будь-якому випадку має збудувати кілька базових станцій в тій чи іншій місцевості, де їм скаже регулятор або місцева влада», – каже В‘ячеслав Чаус.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#В‘ячеслав Чаус #дистанційне навчання #школи #війна #освіта
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...