• Головна
  • Хто і де в Чернігові може отримати гуманітарну допомогу
10:18, 2 вересня 2022 р.

Хто і де в Чернігові може отримати гуманітарну допомогу

Хоч активна фаза бойових дій вже пройшла, але багато чернігівців все ще потребують на допомогу. Зокрема ті, хто залишився без будинку через російську агресію, та найнезахищеніші верстви населення. До нас надходить дуже багато запитань від наших читачів з приводу того, де у Чернігові можна отримати гуманітарну допомогу. Тому ми вирішили зібрати та структурувати для вас всі наявні пункти видачі гуманітарної допомоги.

Багато організацій, які працювали під час та деякий час після бойових дій, наразі припинили своє існування через те, що зменшилась кількість людей, які потребували допомоги. Але питання ще й досі залишається актуальним.

Перелік громадських і церковних організацій в Чернігові:

· Вулиця Мазепи 16. Чернігівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України продовжує допомагати: надає населенню гуманітарну допомогу, поширює знання з першої допомоги й мінної небезпеки, проводить заходи з психосоціальної підтримки. Телефон для довідок: (0462) 677-138.

· Вулиця Гонча 76. У місті ще досі функціонує благодійна організація "Благодійний фонд "Паляниця-Україна". Вони допомагають їжею та медикаментами. Звернутися можна за телефоном: 0800333152

· Вулиця Хлібопекарська 24-А. Чернігівський міський центр соціальних служб. Працюють вони з понеділка по п′ятницю з 09:00 до12:00. Є можливість отримати допомогу для дітей. Надають безкоштовно підгузки та дитяче харчування. Для уточнення інформації можна звертатися за номером телефону: 678-607 та 678-604.

· Вулиця Толстого 108. Гуманітарну допомогу надає баптистська церква «Дім молитви». Допомагають одягом та їжею. Номеру телефону немає, потрібно звертатися особисто.

· Вулиця Шевченка 44. Центр християнської гуманітарної допомоги в Чернігові продовжує надавати гуманітарну допомогу населенню. Допомагають продуктами харчування, одягом та ліками. Пріоритет надають літнім людям та людям, які втратили житло. Звертатися необхідно за телефоном +380 50 383 33 41 – Ілля Висоцький, керівник центру.

· Московська 22. Церква Адвентистів сьомого дня щодня о 16:00, крім вихідних, надає безкоштовно хліб. Віднедавна, церква почала надавати безкоштовні сертифікати у «Сільпо» на суму 500 гривень для малозахищених верств населення, у тому числі і для пенсіонерів. Сертифікати видають з 08:00 до 10:00. За словами очевидців, чергу займають ще о 4 ранку.

· Музей Коцюбинського. Церква Божа, щонеділі об 11:00 надають продуктові набори чернігівцям.

· Проспект Миру 198. Допомогу також отримати можна від Незалежної Релігійної громади Харизматичної Християнської Церкви «Спасіння». Допомагають зазвичай продуктовими наборами. Час і дату необхідно уточнювати за телефоном: 063 409 84 03.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Гуманітарка #допомога #волонтерство
Оголошення
live comments feed...