• Головна
  • Маскувальні сітки для українських воїнів у Чернігові плетуть митц (ФОТО)
12:29, 11 вересня 2022 р.

Маскувальні сітки для українських воїнів у Чернігові плетуть митц (ФОТО)

Не втомлюємося нагадувати, що абсолютно кожен може зробити внесок у перемогу та допомагати армії. Зокрема, маскувальні сітки для українських воїнів у Чернігові нині плетуть митці – керівники гуртків обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Активна діяльність у стінах Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді не припинялася навіть влітку, навіть під час канікул і відпусток. Днями тут сплели понад 20 метрів сітки захисного кольору та вже передали її військовим. Основу надав директор закладу Олександр Мисюра. Зараз педагоги центру закінчують «зимову сітку» й знову почнуть захисну. Поки триває набір діток у гуртки та підготовка до нового навчального року в Центрі, щодня витрачають на це кілька годин.

- У нас вже з’явилася основа під наступну сітку та матеріали потрібного кольору, тож незабаром почнемо чи, точніше, продовжимо, - ділиться методистка ЧОЦНТТУМ Тетяна Піскун. – В плетінні маскувальної сітки беруть участь переважно педагоги нашого художньо-технічного відділу - флористи, викладачі живопису та оригамі, керівник фотогуртка Віктор Кошмал і його дружина Зоя. Першою почала методистка Наталія Родіна, тож її вклад, напевно, найбільший.

Маскувальні сітки для українських воїнів у Чернігові плетуть митц (ФОТО), фото-1
Маскувальні сітки для українських воїнів у Чернігові плетуть митц (ФОТО), фото-2

За словами моєї співрозмовниці, пересічних жителів Чернігова до свого «плетучого клубу» вони не запрошують, адже процес відбувається в стінах учбового дитячого закладу. Напевно, не варто, аби тут ходили незнайомі люди. Але родичі та близькі друзі долучаються. Згодом до плетіння за бажанням приєднаються гуртківці та їх батьки. Заняття в Центрі стартують 15 вересня.

Окрім плетіння маскувальних сіток у Центрі планують й інші напрямки волонтерської діяльності: виготовлення жовто-блакитних браслетів , ляльок-мотанок, текстильних ляльок, дитячих малюнків для наших захисників. Тож патріотичне виховання відбувається в творчо-практичній площині.

Маскувальні сітки для українських воїнів у Чернігові плетуть митц (ФОТО), фото-3
Маскувальні сітки для українських воїнів у Чернігові плетуть митц (ФОТО), фото-4

Вероніка Приходько, фото Віктора Кошмала

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#маскувальні сітки #ЗСУ #українські військові #чернігівські митці #допомога армії
Оголошення
live comments feed...