• Головна
  • Військові відновили ще один міст на Чернігівщині
14:04, 11 вересня 2022 р.

Військові відновили ще один міст на Чернігівщині

На Чернігівщині у селі Крути 9 вересня відкрили рух капітальним відновленим мостом. Про це повідомляє інтернет-видання Armyinform.

Міст був зруйнований пів року тому внаслідок бойових дій, нині відновили силами військовослужбовців Конотопського шляхо-відновлювального полку Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України в найкоротші терміни.

“Коли ми приїхали на цей об’єкт, то перше, що побачили − людей, які по дерев’яній кладці переносили мішки з хлібом. Саме таким чином тут відбувалося постачання продуктів через річку Остер. 12 метрів мостового полотна було зруйновано вщент. Тому довелося по суті будувати його, як кажуть, з нуля”, − говорить головний інженер шляхо-відновлювального підрозділу підполковник Олег Сомок.

Міст до відновлення, Олег Феценець

Міст до відновлення, Олег Феценець

За словами офіцера, міст відновили за двадцять один день. Забили бетонні палі, облаштували нові бетонні прогонові споруди, пішохідні доріжки, огородження тощо.

Відкриття нового мосту, Олег Феценець

Відкриття нового мосту, Олег Феценець

Як наголосив голова Крутівської територіальної громади Олег Бузун, міст має важливе логістичне значення для двох районів області, які він поєднує.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Міст #відновлення #військові
Оголошення
live comments feed...