• Головна
  • «Ні!» «референдумам» під дулом автоматів
16:40, 26 вересня 2022 р.

«Ні!» «референдумам» під дулом автоматів

Сьогодні, 26 вересня, на Красній площі у Чернігові пройшла акція під назвою «Ні – псевдо референдумам!».

«Ні!» «референдумам» під дулом автоматів, фото-1

Саме у ці дні російська окупаційна влада намагається провести так званий «референдум» на окупованих частинах Донецької, Запорізької, Луганської та Херсонської областей з метою нібито «добровільного» приєднання цих суверенних територій України до країни-окупанта. Хоча цей «референдум» у зруйнованих росіянами містах та під дулами російських же автоматів, навряд чи визнає хоча б хтось з цивілізованих країн, чернігівці вирішили вийти на акцію, щоб нагадати незаконність подібних дій Росії:

- Подібно до того як лусне ось ця кулька, так само луснуть й російські наміри. «Референдум», це акція, в першу чергу, спрямована на внутрішньоросійського споживача. Хіба може людина голосувати під дулом автоматів? Звичайно, ні. Росія – це зло, від якого гинуть люді, й яке примушує насильством людей «голосувати» за ті речі, які хоче сама Росія, - зазначив організатор акції, волонтер Олександр Ясенчук, тримаючи у руках кульку з прапором Росії.

«Ні!» «референдумам» під дулом автоматів, фото-2

Після цих слів спікера кулька луснула (учасники акції турботливо зібрали сміття у пакетик).

Гаслами заходу стали «Росія – військовий злочинець», «Херсон, Запоріжжя, Маріуполь – це Україна» та «НІ фейковому референдуму».

«Ні!» «референдумам» під дулом автоматів, фото-3

Втім, тривала подія буквально три хвилини. Й зірвала її все та ж Росія: Черніговом залунав сигнал повітряної тривоги й учасниками довелося розходитися.

Тримайтеся, українці на окупованих територіях! Країна про Вас пам’ятає.

Сєргєй Карась

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#акція протесту #Красна площа #псевдо референдум #росія #військовий злочинець
Оголошення
live comments feed...