• Головна
  • Виховательці з Чернігова Наталії Песоцькій вручили національну премію Global Teacher Prize Ukraine
13:19, 2 жовтня 2022 р.

Виховательці з Чернігова Наталії Песоцькій вручили національну премію Global Teacher Prize Ukraine

Виховательці з Чернігова Наталії Песоцькій вручили національну премію Global Teacher Prize Ukraine

2 жовтня до професійного свята Дня працівника освіти виховательці з Чернігова Наталії Песоцькій вручили національну премію Global Teacher Prize Ukraine. Про це повідомила дружина Президента України Олена Зеленська на своїй Instagram-сторінці.

"Відколи я дізналась історію чернігівської виховательки Наталії Песоцької, часто розповідаю її, щоб увесь світ знав, які вони, наші педагоги. Для яких їхня робота – більше ніж робота, а головна професійна якість – бути людиною. Коли на Чернігів падали російські бомби, вона не покинула вихованців свого інтернату і майже місяць провела із 30 дітьми в підвалах – заспокоювала, годувала, лікувала. А потім ще й вивезла всіх у безпеку", — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що Global Teacher Prize Ukraine — це щорічна національна премія для вчителів-агентів освітянських змін. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні. Національну премію засновано у 2017 році ГС "Освіторія".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Премія #свято #вихователька
Оголошення
live comments feed...