• Головна
  • Запрошуємо відвідати громаду римо-католиків у рамках проекту «Чернігів - Місто Сили»!
18:24, 6 жовтня 2022 р.

Запрошуємо відвідати громаду римо-католиків у рамках проекту «Чернігів - Місто Сили»!

Коли римо-католицька громада з’явилася в Чернігові? Як віряни пережили облогу нашого міста російськими військами в лютому-березні? Яку допомогу, підтримку надавала громада жителям Чернігова тоді, що відбувається в житті громади зараз? Як подолати страх, тривогу, не втратити віру чи, навпаки, здобути віру? І, нарешті, який сенс у цих жахливих подіях?

У п’ятницю, 7 жовтня, поговоримо про це з настоятелем храму Зіслання Святого Духа о. Пьотром Врублевські в рамках проекту «Чернігів - #містоСили». Початок – 15.00. Для участі важливо завчасно зареєструватися! В програмі – коротенький екскурс в історію та екскурсія храмом. Дізнаємося про проекти для дітей і молоді.

Мудрі люди кажуть, що під час війни атеїстів не буває. Чи насправді це так? Що допомогло нам вистояти? Як широкомасштабна агресія рф вплинула на діяльність релігійних громад Чернігова? Будемо говорити про серйозні речі простими словами.

- Для мене очевидно, що «Чернігів - #МістоСили», один із духовних центрів України, місто храмів і святих, - розповідає ініціаторка проекту, журналістка, психологиня та гідеса Вікторія Сидорова. – І джерела цієї сили - не тільки в минулому, а й у сьогоднішньому дні. Вони у нашій єдності, повазі до різноманіття думок і поглядів, вірі, а також у взаємодопомозі.

На зустріч у рамках проекту запрошуємо всіх, хто відчуває брак сил, зневіру, втому, тривогу чи страх. Будемо раді бачити усіх, хто шукає опори та сенси в цей непростий час, цікавиться духовною та релігійною складовою нашого життя! Тих, хто працює в сфері «людина-людина» (психологи, медики, освітяни, волонтери).

Для участі важливо зареєструватися листом на адресу: [email protected] або телефоном (номери вище).

Проект «Чернігів - #МістоСили» реалізується у рамках програми «Діалог» центру міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#храм Святого Духа #громада римо-католиків
Оголошення
live comments feed...