• Головна
  • Сайт Чернігова 0462.ua рекомендований як такий, якому можна довіряти
15:24, 12 жовтня 2022 р.

Сайт Чернігова 0462.ua рекомендований як такий, якому можна довіряти

Сайт Чернігова 0462.ua рекомендований як такий, якому можна довіряти

Міністерство культури та інформаційної політики України оприлюднило мапу країни з переліком перевірених джерел інформації по кожному регіону, яким можна довіряти. Перелік таких верифікованих джерел інформації Міністерство оприлюднило на сайті Фільтр. Фільтр — це національний проєкт з медіаграмотності українців. Проєкт був заснований у 2021 році, щоб об’єднати зусилля держави, громадського сектору, міжнародних організацій та медіаспільноти задля покращення рівня медіаграмотності українців.

Мета цього ресурсу насправді важлива, бо в сучасному лавиноподібному потоці інформації пересічному українцю складно зорієнтуватися. Яким інформаційним джерелам можна довіряти? Яким категорично ні? Хто працює за журналістськими стандартами, витримує баланс думок та перевірку інформації, а хто публікує будь-що просто для хайпу та, щоб отримати увагу читачів. Проєкт Фільтр допомагає в цьому розібратися та надає багато корисної інформації.

Отже, сайт Чернігова 0462.ua Міністерством культури та інформаційної політики України визначено, як такий, якому можна довіряти і інформація на якому є достовірною. Окрім нашого сайту по Чернігівській області проект визначив ще кілька інформаційних ресурсів, інформації з яких рекомендовано довіряти:

  • це офіційні сторінки голови Чернігівської ОВА Вʼячеслава Чауса у Facebook і Telegram
  • сторінка обласної державної адміністрації (зараз – Обласна військова адміністрація) у Facebook
  • сторінка чернігівського міського голови Владислава Атрошенка у Facebook
  • офіційні сторінки Чернігівської міської ради у Facebook і Telegram
  • сторінки Суспільне Чернігів у Facebook, Telegram і YouTube

Насправді, на нашу субʼєктивну думку, достовірних інформаційних ресурсів в Чернігівській області значно більше. Але тим не менш, ми вдячні за таку оцінку, бо завжди намагаємося надавати нашим читачам збалансовану і достовірну інформацію.

Від імені редакції нашого сайту дякуємо всім читачам за довіру і за те, що залишаєтеся з нами. У нас свій фронт – інформаційний.

Разом переможемо!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#проєкт Фільтр #0462.ua #ЗМІ #медіа
Оголошення
live comments feed...