• Головна
 • Ми адвокатське об’єднання «Захист» - найбільше адвокатське об’єднання в Україні название
Новини компаній
17:00, 14 жовтня 2022 р.

Ми адвокатське об’єднання «Захист» - найбільше адвокатське об’єднання в Україні название

Новини компаній
Ми адвокатське об’єднання «Захист» - найбільше адвокатське об’єднання в Україні название, фото-1

На ринку правових послуг ми з 2011 року, та вже більше 10 років вдосконалюємось та прагнемо створити об’єднання правників по всій території України для доступного захисту прав кожного громадянина України.

В епоху інформаційних технологій, є-підтримки та інших благ цивілізації, створення простору, де людина отримує комплексну правову допомогу за доступну ціну є природним та необхідним. Саме необхідністю наших Клієнтів формуються напрямки діяльності наших адвокатів.

Філія у місті Чернігів відкрила свої двері через велику необхідність бути в безпосередній близькості зі своїми клієнтами, адже запитів з міста та області було надто багато, щоб дозволити собі ігнорувати цей факт.

Ми адвокатське об’єднання «Захист» - найбільше адвокатське об’єднання в Україні название, фото-2

З кожним новим кейсом, з новою ситуацією та крок за кроком ми напрацьовували собі ім’я, авторитет та довіру клієнтів. Розширювався перелік послуг, які ми надавали населенню, кількість виграних справ та задоволених клієнтів.

При виборі адвоката, Ви маєте звертати увагу на пріоритети адвоката.

В наші роботі важливим є ефективність яка полягає в тому, що ми працюємо професійно, застосовуючи необхідні знання й досвід, досягаючи максимально позитивного результату для Клієнта. Великий досвід роботи дає змогу швидко, а головне - ефективно діяти представникам на користь клієнтів. Ми гарантуємо високий професійний рівень та відданість роботі з метою отримання позитивного результату для Клієнта.

Наше адвокатське об’єднання налічує значну кількість вузькопрофільних спеціалістів та займається такими справами:

 • Сімейні правовідносини: розлучення, стягнення аліментів, поділ майна подружжя, визначення місця проживання дитини з одним із батьків та інші.
 • Кредитні правовідносини: припинення колекторського тиску, закриття кредитів у МФО, оскарження незаконно встановлених банком платежів, оскарження виконавчого напису нотаріуса та інші.
 • Кримінальні правовідносини: представництво інтересів потерпілого, підозрюваного, обвинуваченого, а також адвокат свідка.
 • Господарські правовідносини.
 • Питання з приводу нерухомості та будівництва: оскарження рішень державних реєстраторів, приватизація об’єктів нерухомого майна, скасування незаконної реєстрації, приватизація земельної ділянки, фіксація збитків, завданих війною.
 • Адвокат по ДТП.
 • Адміністративні спори.
 • Податкові спори.
 • Питання з приводу перетину кордону.
 • Житлові спори.
Ми адвокатське об’єднання «Захист» - найбільше адвокатське об’єднання в Україні название, фото-3

Звертайтесь за допомогою на безкоштовну гарячу лінію – 0800403303, а також підписуйтесь на наші соціальні мережі в Інстаграм, Фейсбук, Телеграмі та Ютубі, де ми публікуємо новини у сфері юриспруденції та роз’яснення чинних законів та прав громадян.

Для більш детальної інформації щодо нашої компанії Ви можете звернутися за посиланням на наш сайт: https://zahist.in.ua/

Наші соцмережах:

Інстаграм: https://www.instagram.com/ao_zahist/?hl=ru

Телеграм посилання, де Ви можете отримати допомогу онлайн та записатись на консультацію до юриста: https://t.me/Advocat_association_Zahist.

Будемо раді Вам допомогти!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...