• Головна
  • У Чернігові запровадили три додаткові автобусні рейси: розклад руху
11:34, 21 жовтня 2022 р.

У Чернігові запровадили три додаткові автобусні рейси: розклад руху

У Чернігові запровадили три додаткові автобусні рейси: розклад руху

У Чернігові запроваджують додаткові рейси автобусних маршрутів №21, 25 та 28 в окремі віддалені райони міста, аби люди могли дістатися до робочих місць і звідти додому.

Про це повідомляє Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв‘язку.

Таким чином, автобус №21 курсуватиме щоденно, за окремими рейсами о 6:28, 6:56, 18:20, 18:48, рухаючись з кінцевої зупинки «Півці» буде змінювати звичний маршрут, звертаючи з проспекту Миру на вул. Козацька з подальшим рухом вулицями Громадська, Інструментальна та Литовська, повертаючись на проспект Миру в районі Обласної лікарні та прямувати до зупинки «Автозавод».

В зворотному напрямку за аналогічним маршрутом від зупинки «Артозавод» рейси автобусу №21 відбуватимуться о 8:23, 8:51, 20:15, 20:36.

Автобус №25 в робочі дні – за окремим рейсом о 7:46 заїзжатиме до району Півці з подальшим рухом проходження вулицями Курсанта Єськова, Михалевича, проспет Миру і далі за звичним маршрутом до зупинки «Завод Силікат»

В зворотному напрямку за аналогічним маршрутом від зупинки «Завод Силікат» до району «Півці» рейси відбуватимуться о 11:58 та о 17:20.

Автобус №28 – в робочі дні за окремим рейсом о 6:16 рухаючись від кінцевої зупинки «Залізничний вокзал» заїзжатиме на вул. Малиновська до зупинки «Лижна база» з подальшим рухом за звичним маршрутом до зупинки «Яцево».

В зворотному напрямку за аналогічним маршрутом від зупинки «Яцево» із заїздом на зупинку «Лижна база» автобус їхатиме о 16:52.

Нагадаємо, у Чернігові скоротили час роботи тролейбусів, ходитимуть вони з більшим інтервалом. Тимчасово скасовано тролейбус №1.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#автобуси #автобусні маршрути #розклад руху #додаткові автобуси #транспорт #транспорт Чернігова
Оголошення
live comments feed...