• Головна
  • Директором ліцею №22 у Чернігові стала Людмила Верба
12:38, 24 жовтня 2022 р.

Директором ліцею №22 у Чернігові стала Людмила Верба

Людмила Верба

Людмила Верба

У чернігівському ліцеї №22 новий директор. Навчальний заклад очолила Людмила Верба. Цю посаду вона отримала шляхом участі у конкурсі, заключний етап якого відбувся 24 жовтня.

По це повідомляє пресслужба Чернігівської міської ради.

Конкурс складався з двох частин: тестування (на знання законодавства і вирішення ситуаційного завдання із життя директора школи) та презентації перспективного плану роботи. Участь у ньому взяла одна конкурсантка.

— За тестування і ситуативне завдання конкурсантка отримала майже максимальний результат — 34 із 35 балів.Це дало їй змогу презентувати свою діяльність в подальшому, — повідомила Наталія Колотило, секретарка конкурсної комісії, директорка школи №7.

Директором ліцею №22 у Чернігові стала Людмила Верба, фото-1

Після презентації перспективного плану роботи, відбулося обговорення кандидатури на посаду директора ліцею членами конкурсної комісії.

— У нас є висока оцінка за конкурсне завдання, є презентоване бачення розвитку навчального закладу. Вона доповіла (Людмила Олександрівна — ред.), орієнтується в ситуації в школі, має бачення наступних кроків, які потрібно роботи. Ліцей №22 — один із базових у місті згідно нашої реформи, в принципі він завжди на рівні був і, я сподіваюсь, залишатиметься. Я пропоную конкурсній комісії затвердити переможницею нашого конкурсу Людмилу Олександрівну, — після чого голова конкурсної комісії Олександр Ломако поставив це питання на голосування, пропозицію підтримали одноголосно.

Людмила Верба працюватиме на посаді директорки ліцею №22 в період відсутності основного працівника — Вікторії Пекур, яка наразі є заступницею Чернігівського міського голови.

Людмила Олександрівна до цього часу була заступницею директорки ліцею, а потім виконувала її обов'язки. Для себе нагальним завданням на цій посаді наразі вбачає ефективне поєднання безпекового питання і забезпечення якісного освітнього процесу.

Директором ліцею №22 у Чернігові стала Людмила Верба, фото-2

— До всієї педагогічної діяльності додається ще й безпека дітей та працівників. Пріоритетне завдання — успішне завершення навчального року для того, щоб діти, в першу чергу випускники, отримали необхідні знання для подальшого вступу у вищі навчальні заклади.А також, щоб навчальний процес та рік закінчилися мирно, щоб діти почували себе у безпеці, а також отримували якісні знання, ну а ми про це подбаємо, — говорить Людмила Верба.

Нагадаємо, у Чернігові директори шкіл обираються шляхом відкритого конкурсу з 2017 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ліцей №22 #директор #Людмила Верба #конкурс
Оголошення
live comments feed...