• Головна
  • Думка акціонера СК «Провідна» щодо перспектив бізнесу в Україні
Новини компаній
17:30, 25 жовтня 2022 р.

Думка акціонера СК «Провідна» щодо перспектив бізнесу в Україні

Новини компаній

Якоб Вестерлакен вважає, що після того, як в Україні закінчиться війна, в країні з’явиться нова група інвесторів, яка буде зацікавлення в її відбудові та розвитку.

Думка акціонера СК «Провідна» щодо перспектив бізнесу в Україні, фото-1

Європейські бізнесмени зацікавленні вести свою діяльність в Україні. До початку повномасштабного вторгнення росії їх насторожувала корупція та недоопрацювання законодавчої бази. Вони сподіваються, що після перемоги України ці проблеми зникнуть, що привабить значну частину інвесторів. На цьому наголошує Якоб Вестерлакен, який є директором IIC UKRAINE B.V. та власником СК «ПРОВІДНА».

З його слів, початок нової фази війни суттєво ускладнив роботу бізнесу в країні. Попри це, деякі компанії, хоч і мають зменшення прибутку, але тримаються на плаву та продовжують працювати. Менші компаній, скоріше за все, через брак коштів будуть вимушені покинути країну.

Власник СК «Провідна» також підмітив, що більшість іноземних компаній переміщують свою діяльність на більш безпечні території України або за її межі. Інвесторів насторожує така ситуація, через те, що вони не впевнені в завтрашньому дні, бо на жаль, прогнозувати, коли скінчиться війна не може абсолютно ніхто. Керівництво страхової компанії переконано, що після перемоги України до неї прийде ряд інвесторів, основною ціллю яких буде відбудова країни. Про такі плани вже повідомила не одна країна Європи.

Що ж стосується діяльності страхових компаній, то зі слів Якоба Вестерлакена, після завершення війни ця ніша бізнесу буде розвиватися прискореними темпами.

Також Якоб Вестерлакен наголосив, що засуджує розпочату росією війну проти України. Він запевнив, що при необхідності буде надавати фінансову допомогу компанії задля того, щоб вона й надалі продовжила виконувати всі свої зобов’язання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...