• Головна
  • Найкращі моделі тепловізорів для фронту
Новини компаній
11:00, 26 жовтня 2022 р.

Найкращі моделі тепловізорів для фронту

Новини компаній

Сьогодні, в такій непростій ситуації, багато простих людей та волонтерів намагаються всілякими способами покращити й облегшити роботу військових на передовій. Одним з найважливіших помічників на фронті став тепловізор.

Вибір тепловізора

Найбільша проблема, яка стала перед волонтерами та військовими – відсутність достатньої кількості нічних «очей». Тепловізори надають велику перевагу, оскільки, завдяки такої технології, можна бачити ворога та спостерігати за ним на великій дальності та при різних умовах. Такий пристрій може вчасно виявити ворога та допоможе боротися з ним.

Як працює тепловізор? При розробці даного обладнання були застосовані принципи змінення випромінювання тепла на сигнали, що зображуються на екранах. Пристрій здатний уловлювати інфрачервоні промені та переводить їх у кольорове зображення на екрані. Від температури залежить і колір, яким буде відображатись певний предмет. Через те, що око людини не може зреагувати на електромагнітне випромінювання, подібна техніка дуже допомагає в роботі.

Види обладнання

Існує безліч різних видів такого додаткового зору, тому, можна обрати ідеальний варіант для кожного військового згідно цілям використання.

1. Наглядові тепловізори. Тепловізори, що мають монохромний екран, оснащений різноманітними властивостями, ідеально працюють для спостерігання за людьми на природі.

2. Стаціонарні тепловізори. Громіздкі пристрої, що мають сенсори для охолодження.

3. Тепловізори, що показують високу температуру, можуть бути переносними або стаціонарними.

4. Переносні тепловізори є компактними, вони оснащені кремнієвими сенсорами. Такий тип тепловізору не має охолоджуваної системи, тому він набагато легший та менш габаритний порівняно зі стаціонарним. Така компактність дозволяє кріпити тепловізор на шолом або різні види зброї. Вони найпростіші у використанні, що дозволяє вивчати місця, які не зможе дослідити інакший тепловізор.

5. Тепловізори для вимірювання. Прилади, які мають великий рівень чутливості. Вони ідеально відображують температуру на екрані за допомогою відповідних кольорів. Чудово працюють навіть на далекій відстані, через різні конструкції та перешкоди.

Слід зазначити, що тепловізор нічного бачення – один з найпопулярніших варіантів серед приладів для військових. Найкращими для ЗСУ стануть стаціонарні та портативні тепловізори. Зрозуміло, що портативні моделі потрібні більше, оскільки краще, щоб пристрій можна було легко переносити й чіпляти на зброю чи шоломи – це суттєво полегшить роботу воєнних.  

На сьогодні поширеним приладом нічного бачення можна назвати AN/PVS-14. Ця модель представлена у вигляді монокуляра, що прийшла на наш фронт зі США. Ця портативна модель може бути прикріплена куди завгодно, може тримати заряд близько двох діб, цей тепловізор військовий дальність має максимум 350 м.

Ще один представник військового монокуляру – тепловізор тактичний Archer TMA-55М. Тримає заряд набагато менше – протягом  5 годин. Виявити присутність порушників спокою може на відстані 1700 м.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тепловізор #тепловізор на шолом #тепловізор нічного бачення #тепловізор військовий #тепловізор тактичний #Viatec
Оголошення
live comments feed...