• Головна
  • В Україні проведуть перший національний тест з медіаграмотності
15:42, 26 жовтня 2022 р.

В Україні проведуть перший національний тест з медіаграмотності

До участі у тесті запрошені всі українці. Завдання можна буде виконати онлайн лише один день, 27 жовтня, за посиланням, яке буде опубліковано на сайті «Фільтра».

Кожен українець та українка зможе перевірити, наскільки добре вміє боротися з фейками та відрізняти ворожу пропаганду.

Платформа для проходження тесту буде відкрита тричі на день протягом 30 хвилин. Початок тесту — об 11:00, 15:00, 19:00.

«У лютому 2022 року, незадовго до повномасштабної війни, Фільтр уже організовував національний урок медіаграмотності у партнерстві з МОН. Цей урок значно підвищив рівень зацікавленості темою медіаграмотності серед освітян України, а також залучив до онлайн-платформи Фільтра 100 тисяч вчителів. Сподіваємось, що національний тест з медіаграмотності користуватиметься таким же інтересом серед українців», — розповідає керівниця проєкту Фільтр Валерія Ковтун.

Як зазначив заступник міністра культури та інформаційної політики України Тарас Шевченко, однією з головних цілей цього тесту є об'єднання українців навколо теми медіаграмотності. «Нині, в час повномасштабної війни, кожен з нас так чи інакше веде інформаційну війну. І аби вести її ефективно, і водночас бути стійкими до інформаційних атак ворога, варто розвивати критичне мислення. Впевнені, що такий тест стимулює інтерес українців до теми медіаграмотності», — додав Шевченко.

Крім того, кожен учасник гарантовано отримає сертифікат, а 30 учасників, які дадуть найбільшу кількість правильних відповідей за найшвидший час, отримають подарунки — планшети, павербанки, колонки, рюкзаки, худі та ще багато іншого!

Національний тест з медіаграмотності — це частина заходів від Фільтра, присвячених Глобальному тижню медіаграмотності, який святкують у всьому світі 24-30 жовтня.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тест з медіаграмотності #ворожа пропаганда #фейк
Оголошення
live comments feed...